Schneider Electric TeSys D - LC1D32MD - DC mágneskapcsoló, 15kW/32A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
DC mágneskapcsoló, 15kW/32A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY, Tekercs: 220V DC, LC1D32MD Schneider
\nVédőrelé TeSys LC1-D, 3-pólusú, AC-3 440 V 32A, tekercs 220 V DC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - készülék rövid megnevezése: LC1D - mágneskapcsoló alkalmazás: ellenálló töltés, motorvezérlés - felhasználási kategória: AC-1, AC-3, AC-4 - pólusok megnevezése: 3P - pólus érintkező összetétel: 3 NO - Ue névleges üzemi feszültség: <= 300 V DC esetén főáramkör, <= 690 V AC 25...400 Hz esetén főáramkör - le névleges üzemi áram: 32 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-3 esetén főáramkör, 50 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-1 esetén főáramkör - motorteljesítmény kW: 15 kW -380...400 V AC 50/60 Hz AC-3, 15 kW -415...440 V AC 50/60 Hz AC-3, 18.5 kW -500 V AC 50/60 Hz AC-3, 18.5 kW -660...690 V AC 50/60 Hz AC-3, 7.5 kW -220...230 V AC 50/60 Hz AC-3, 7.5 kW -400 V AC 50/60 Hz AC-4 - motorteljesítmény LE: 10 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 2 LE -115 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok, 20 LE -460/480 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 30 LE -575/600 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 5 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok, 7.5 LE -200/208 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok - kiegészítő érintkező összetétel: 1 NO + 1 NC - túlfeszültség kategória: III - Ith konvencionális termikus szabad levegő áram: 10 A -<= 60 °C esetén jelző áramkör, 50 A -<= 60 °C esetén főáramkör - Irms névleges bekapcsolási teljesítmény: 140 A AC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 250 A DC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 550 A -440 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947 - Icw névleges rövidzárlati kiállási áram: 100 A 1 s jelző áramkör, 120 A 500 ms jelző áramkör, 138 A <= 40 °C 1 perc főáramkör, 140 A 100 ms jelző áramkör, 260 A <= 40 °C 10 s főáramkör, 430 A <= 40 °C 1 s főáramkör, 60 A <= 40 °C 10 perc főáramkör - kapcsolt biztosíték méretezés: 10 A gG esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 63 A gG -<= 690 V koordináció 1-es típus, koordináció esetén főáramkör, 63 A gG -<= 690 V koordináció 2-es típus, koordináció esetén főáramkör - Ui névleges szigetelési feszültség: 600 V esetén főáramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok UL, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok UL, 690 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947-4-1, 690 V esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-1 - elektromos élettartam: 1.4 millió ciklus 50 A AC-1 Ue mellett <= 440 V, 1.65 millió ciklus 32 A AC-3 Ue mellett <= 440 V - teljesítményveszteség pólusonként: 2 W AC-3, 5 W AC-1 - védőfedél: -val, -vel - szerelőtartó: lemez, sín - termékbizonyítványok: BV, CCC, CSA, DNV, GL, GOST, LROS (Lloyds register of shipping), RINA, UL - csatlakozás típusa: főáramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...10 mm² - kábel merevsége: flexibilis - kábelvéggel, főáramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1.5...10 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, főáramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 2.5...10 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1.5...6 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 2.5...10 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 2.5...10 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés - meghúzási nyomaték: főáramkör : 2.5 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval 2. sz. Philips, főáramkör : 2.5 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez, vezérlő áramkör : 1.7 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval 2. sz. Philips, vezérlő áramkör : 1.7 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez - üzemidő: 16...24 ms nyitás, 53.55...72.45 ms zárul - biztonság megbízhatósági szintje: B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 ciklus mágneskapcsoló mechanikai terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1 - mechanikus tartósság: 30 Mcycles. Előnyök : .. Alkalmazások: A TeSys D mágneskapcsolók tökéletesen beépíthetők a vezérlőrendszerekbe, specifikus BL vagy BBE rendelési számok kompatibilisek 100mA vagy 500mA digitális I/O modulokkal....
DC mágneskapcsoló, 15kW/32A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Termék adatok
Névleges áram
32 A
Névleges feszültség
400 V
Szélesség méret
92 mm
Magasság méret
50 mm
Mélység
101 mm