Schneider Electric TeSys D - LC1D32B7 - AC mágneskapcsoló, 15kW/32A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
8 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LC1-D mágneskapcsoló 32A/15kW 24V AC 1Z+1NY (400V, AC3) csavaros 50/60Hz TeSys D LC1D32B7 Schneider
TeSys D mágneskapcsoló, 3-pólusú (3NO), motorvezérlő alkalmazásokhoz, max. 32 A/690 V AC-3 (15kW@400V). 24 V-os 50/60 Hz váltakozó áramú tekercset, 1NO+1NC beépített segédérintkezőket (NC tükör minősítéssel) biztosít, csavaros szorítókengyeles csatlakozókkal csatlakoztatható. A 3600 ciklus/óráig, illetve 60°C-ig terjedő működési sebességekhez nagy megbízhatóságot és tartósságot biztosít. Kompakt (45 mm széles), DIN-sínre történő szerelés vagy csavaros rögzítés. Több szabványnak megfelel (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, tengerészeti), Green Premium-kompatibilis (RoHS/REACh).
AC mágneskapcsoló, 15kW/32A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Termék adatok
Névleges áram
32 A
Névleges feszültség
400 V
Segédérintkezők
1Z+1NY
Szélesség méret
92 mm
Hosszúság méret
111,999999999999 mm
Magasság méret
50 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
92 mm