Schneider Electric TeSys D - LC1D12E7 - AC mágneskapcsoló, 5,5kW/12A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás,1Z+1NY
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LC1-D mágneskapcsoló 12A/5,5kW 48V AC 1Z+1NY (400V, AC3) csavaros 50/60Hz TeSys D LC1D12E7 Schneider
TeSys D mágneskapcsoló, 3-pólusú (3NO), motorvezérlési alkalmazásokhoz, 12 A/690 V AC-3 (5,5kW@400V). 48 V-os, 50/60 Hz-es váltakozó áramú tekercs, 1NO+1NC beépített segédérintkező (NC tükör minősítéssel), csavaros szorítókengyeles csatlakozókkal. A 3600 ciklus/óráig, illetve 60°C-ig terjedő működési sebességekhez nagy megbízhatóságot és tartósságot biztosít. Kompakt (45 mm széles), DIN-sínre történő felszerelés vagy csavaros rögzítés. Több szabványnak megfelel (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, tengerészeti), Green Premium-kompatibilis (RoHS/REACh).
AC mágneskapcsoló, 5,5kW/12A (400V, AC3), csavaros csatlakozás,1Z+1NY
Termék adatok
Névleges áram
12 A
Névleges feszültség
400 V
Szélesség méret
92 mm
Magasság méret
50 mm
Mélység
86 mm