Schneider Electric Temperature Sensors - 5123176010 - Vízbemerülő hőmérsékletérzékelő STP500-200
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Andover Continuum STP500-200 egy csőbe merülő hőmérsékletérzékelő, amelyet kifejezetten gépészeti rendszerek pontos hőmérsékletmérésére terveztek. Ez a 200 mm hosszú szenzor ideális megoldást nyújt az épületgépészeti rendszerek, különösen a csővezetékekben áramló közeg hőmérsékletének precíz mérésére. Az STP500-200 termékcsalád a Schneider Electric professzionális épületautomatizálási rendszerének részeként biztosítja a megbízható adatszolgáltatást.
A 10 kOhm NTC (Negative Temperature Coefficient) típusú érzékelő kiváló pontosságot biztosít, különösen a kritikus 0-25°C tartományban, ahol a mérési pontosság +/- 0,3°C. A szenzor IP65-ös védettségi szinttel rendelkezik, ami megfelelő védelmet nyújt por és nedvesség ellen, így ideális választás gépházakban történő alkalmazáshoz. Az érzékelő fekete és zöld színű csatlakozódobozzal, valamint rozsdamentes acél merülőcsővel rendelkezik, ami tartósságot és hosszú élettartamot biztosít. A készülék kompatibilis a Continuum rendszerrel, és megfelel az EN 50081-1 és EN 50082-2 szabványoknak.
Az STP500-200 hőmérsékletérzékelő műszaki specifikációi rendkívül részletesek. A termék 84 mm magas, 65 mm széles és 44 mm mély. Az érzékelő időállandója változó a beépítési körülményektől függően: kontaktpasztával ellátva sárgaréz PN 16 esetén 19000 ms, rozsdamentes acél PN 25 esetén 20000 ms, kontaktpaszta nélkül sárgaréz PN 16 esetén 23000 ms, míg rozsdamentes acél PN 25 esetén 24000 ms. Ez az érték meghatározza, hogy az érzékelő milyen gyorsan reagál a hőmérsékletváltozásokra, ami kritikus lehet bizonyos szabályozási feladatoknál. Az STP500-200 szenzorhoz AWG 24 és AWG 18 közötti méretű vezetékek csatlakoztathatók, és egy 0,02 méternél rövidebb kábellel rendelkezik, amelyet a telepítés során megfelelően csatlakoztatni kell a rendszerhez.
Fő jellemzők
Termékcsalád: STP500
Terméktípus: Hőmérsékletérzékelő
Méréstípus: Hőmérséklet
Alkalmazás: Csőbe merülő
Védettségi fokozat: IP65
Telepítési hely: Gépház
Rögzítés: Csővezetékre
Méretek: 44 mm mélység, 84 mm magasság, 65 mm szélesség
Kimenet típusa: Rezisztív kimenet
Rendszer kompatibilitás: Continuum
Szabványok: EN 50081-1, EN 50082-2
Szín: Fekete és zöld
Érzékelő típusa: 10 kOhm NTC hőmérséklet
Célpiac: Ázsia-Csendes-óceáni térség, Európa
Kiegészítő információk
Telepítés típusa: Bemerülő
Anyag: PA (poliamid) csatlakozódoboz, rozsdamentes acél merülőcső
Csatlakozások - terminálok: Vezeték (AWG 24...AWG 18)
Hossz: 200 mm oldalérzékelőhöz
Kábelek száma: 1 <0,02 m
Mérési pontosság: 0...25 °C +/- 0,3 °C
Hőmérséklet szonda típusa: NTC 10000 Ohm 25 °C-nál
Tanúsítványok: CE
Termék adatok
Szélesség méret
94 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
288 mm