Schneider Electric Temperature Sensors - 5123160010 - Vízbemerülő hőmérsékletérzékelő STP120-120
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az STP120-120 típusú hőmérsékletérzékelő a Schneider Electric STP sorozatának professzionális eleme, amely kifejezetten csővezetékbe történő bemerítésre lett kialakítva. Ez a 120 mm hosszú érzékelő kiváló választás épületgépészeti alkalmazásokhoz, különösen gépészeti helyiségekben, ahol pontos hőmérsékletmérésre van szükség a rendszerek hatékony működtetéséhez. A termék 5123160010 cikkszámmal rendelhető, és teljes kompatibilitást biztosít a TAC Vista és TAC Xenta rendszerekkel, valamint Satchwell rendszerekkel is.
Műszaki szempontból az STP120-120 egy 1,8 kOhm-os NTC típusú hőmérsékletérzékelővel van felszerelve, amely 25°C-on 1800 Ohm ellenállással rendelkezik. Az érzékelő különösen pontos a 0-25°C közötti tartományban, ahol mindössze ±0,3°C mérési pontosságot biztosít. Időállandója 1500 ms, ami megfelelő reakcióidőt biztosít a hőmérséklet-változásokra. Méreteit tekintve az eszköz 85 mm magas, 65 mm széles és 45 mm mély, ami kompakt elhelyezést tesz lehetővé. A csővezetékbe merülő érzékelő hossza 120 mm, és egy kevesebb mint 2 cm hosszúságú kábellel rendelkezik. A csatlakoztatáshoz 24-18 AWG méretű vezetékek használhatók, ami rugalmas telepítési lehetőségeket kínál. Az STP120-120 CE tanúsítvánnyal rendelkezik, így megfelel az Európai Unió vonatkozó előírásainak.
Alapvető jellemzők
Termékcsalád: STP120
Terméktípus: Érzékelő
Mérés típusa: Hőmérséklet
Alkalmazási terület: Csővezetékbe merülő
IP védettség: IP65
Felhasználási hely: Gépészeti helyiség
Rögzítési felület: Csővezeték
Fizikai jellemzők
Mélység: 45 mm
Magasság: 85 mm
Szélesség: 65 mm
Szín: Fekete és zöld
Anyag: PA (poliamid) csatlakozódoboz, rozsdamentes acél merülőcső
Műszaki jellemzők
Kimenet típusa: Rezisztív kimenet
Kompatibilitás: Vista, Satchwell
Tárolási hőmérséklettartomány: -40...100 °C
Működési hőmérséklettartomány: -40...120 °C
Érzékelő típusa: 1,8 kOhm NTC hőmérséklet
Időállandó: 1500 ms
Csatlakozások: Vezeték (AWG 24...AWG 18)
Hosszúság: 120 mm (oldalsó érzékelő)
Kábelek száma: 1, <0,02 m
Mérési pontosság: 0...25 °C +/- 0,3 °C
Hőmérsékletérzékelő típusa: NTC 1800 Ohm 25 °C-on
Tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CE
Célpiac
Célrégió: Ázsiai-csendes-óceáni térség, Európa
Termék adatok
Szélesség méret
94 mm
Hosszúság méret
68 mm
Magasság méret
206 mm