Schneider Electric Temperature Sensors - 5123082010 - Légcsatorna hőmérséklet érzékelő STD500-400
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék kiváló pontosságú hőmérsékletmérést biztosít a 10 kOhm-os NTC (negatív hőmérsékleti együttható) érzékelőjének köszönhetően. A 0-25 °C közötti tartományban +/- 0,2 °C pontossággal mér, így megbízható adatokat szolgáltat a légkezelő rendszerek, fűtési és hűtési egységek szabályozásához. A 400 mm hosszú rozsdamentes acél merülőcsővel rendelkező érzékelő mélyen benyúlik a légcsatornába, így reprezentatív mintavételt biztosít a légáramból, ami különösen fontos a pontos szabályozáshoz.
A telepítés és bekötés egyszerű: a készülék AWG 24...AWG 18 méretű vezetékekkel csatlakoztatható. A méretei (65 mm szélesség, 84 mm magasság, 44 mm mélység) és a rögzítési mód a légcsatornákhoz való optimális illeszkedést teszi lehetővé. Az érzékelő reagálási ideje (időállandója) 52000 ms 3 l/min légáramlás esetén, illetve 72000 ms 1,5 l/min légáramlás mellett, ami a legtöbb HVAC alkalmazás követelményeinek megfelel. A termék megfelel az EN 50081-1 és EN 50082-2 szabványoknak, és CE tanúsítvánnyal rendelkezik, így az európai piacokon teljes mértékben használható.
Általános jellemzők
Termékcsalád: STD500
Terméktípus: Hőmérséklet érzékelő
Méréstípus: Hőmérséklet
Alkalmazási terület: Légcsatorna
Védettségi fokozat: IP65
Elhelyezés: Gépészeti helyiség
Szerelési mód: Légcsatorna
Fizikai jellemzők
Mélység: 44 mm
Magasság: 84 mm
Szélesség: 65 mm
Szín: Fekete és zöld
Anyagok: Alumínium (szerelőperem), PA poliamid (csatlakozódoboz), Rozsdamentes acél (merülőcső)
Hosszúság: 400 mm (oldalsó érzékelő)
Elektromos jellemzők
Kimenet típusa: Ellenállás kimenet
Rendszerkompatibilitás: Continuum
Szabványok megfelelőség: EN 50082-2, EN 50081-1
Érzékelő típusa: 10 kOhm NTC hőmérséklet
Hőmérsékletmérő típusa: NTC 10000 Ohm 25 °C-on
Csatlakozás: Vezeték (AWG 24...AWG 18)
Teljesítmény jellemzők
Mérési pontosság: 0...25 °C +/- 0,2 °C
Időállandó: 52000 ms 3 l/min esetén, 72000 ms 1.5 l/min esetén
Tanúsítványok
Termék tanúsítványok: CE
Célpiac
Célrégió: Ázsia és Csendes-óceáni térség, Európa
Termék adatok
Szélesség méret
94 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
484 mm