Schneider Electric Temperature Sensors - 5123078010 - Légcsatorna hőmérséklet érzékelő STD500-250
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az STD500-250 érzékelő 250 mm-es merülési hosszának köszönhetően képes a légcsatorna középpontjának közelében mérni a hőmérsékletet, így pontosabb adatokat szolgáltat, mint a csatorna falához közeli mérések. A szenzor NTC típusú (10 kOhm 25°C-on), amely kiemelkedő pontosságot biztosít: 0-25°C tartományban mindössze ±0,2°C mérésingadozással rendelkezik. Az eszköz IP65-ös védettséggel bír, ami tökéletes védelmet nyújt por és vízsugarakkal szemben, így megbízhatóan működik még nedvesebb környezetben is, például gépházakban. Az STD500-250 tökéletesen kompatibilis a Schneider Electric Continuum épületfelügyeleti rendszerével, ami zökkenőmentes integrációt biztosít a meglévő automatizálási infrastruktúrába.
Az STD500-250 légcsatorna hőmérsékletérzékelő telepítése rendkívül egyszerű, köszönhetően a kompakt méreteknek (44 mm mélység, 84 mm magasság, 65 mm szélesség) és a praktikus csatorna rögzítési rendszernek. A vezetékezés AWG 24-től AWG 18-ig terjedő méretű kábelekkel végezhető el, biztosítva a rugalmas telepítési lehetőségeket. A készülék megfelel az EN 50082-2 és EN 50081-1 szabványoknak, valamint CE tanúsítvánnyal rendelkezik, így biztonságosan használható az Európai Unió területén és az ázsiai-csendes-óceáni régióban egyaránt. Az 5123078010 cikkszámú Schneider Electric STD500-250 légcsatorna hőmérsékletérzékelő ideális választás épületautomatizálási szakemberek számára, akik megbízható, pontos és tartós megoldást keresnek a légcsatornák hőmérséklet-monitorozására.
Fő jellemzők
Termékcsalád: STD500
Terméktípus: Érzékelő
Méréstípus: Hőmérséklet
Alkalmazási terület: Légcsatorna
IP védettségi fokozat: IP65
Telepítési hely: Gépház
Szerelési mód: Légcsatorna
Méretek: 44 mm mélység, 84 mm magasság, 65 mm szélesség
Kimeneti típus: Ellenállás kimenet
Termékkompatibilitás: Continuum
Szabványok: EN 50082-2, EN 50081-1
Szín: Fekete és zöld
Érzékelő típusa: 10 kOhm NTC hőmérséklet
Célpiac: Ázsia-Csendes-óceáni térség, Európa
Kiegészítő adatok
Anyagok: Alumínium rögzítő karima, PA (poliamid) csatlakozódoboz, Rozsdamentes acél merülőcső
Időállandó: 52000 ms 3 l/perc légáramlásnál, 72000 ms 1,5 l/perc légáramlásnál
Csatlakozók: Vezeték (AWG 24...AWG 18)
Hossz: 250 mm oldalsó érzékelőhöz
Mérési pontosság: 0...25 °C +/- 0,2 °C
Környezeti jellemzők
Hőmérséklet szonda típusa: NTC 10000 Ohm 25 °C-on
Szélesség méret
96 mm
Hosszúság méret
70 mm