Schneider Electric Temperature Sensors - 5123074010 - Légcsatorna hőmérséklet érzékelő STD500-150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szenzor műszaki paraméterei kivételes teljesítményt biztosítanak. A 10 kOhm NTC (Negative Temperature Coefficient) hőmérséklet-érzékelő különösen precíz mérést tesz lehetővé, hiszen a 0-25 °C tartományban mindössze ±0,2 °C mérési pontosságot biztosít. A 150 mm-es rozsdamentes acél merülő csővel rendelkező érzékelő alkalmas légcsatornákba történő beépítésre. A fekete és zöld színű készülékház IP65-ös védettséggel rendelkezik, így tökéletesen ellenáll a pornak és a víz behatolásának is, ami különösen hasznos ipari környezetben vagy növelt páratartalmú helyiségekben.
A termék kialakítása a funkcionalitást és a tartósságot helyezi előtérbe. A szerelőperem alumíniumból, a csatlakozódoboz poliamidból, míg a merülő cső rozsdamentes acélból készült, így biztosítva a hosszú élettartamot még kedvezőtlen körülmények között is. A 44 mm mélységű, 84 mm magasságú és 65 mm szélességű eszköz könnyen beépíthető a meglévő légcsatorna rendszerekbe. Az érzékelő csatlakoztatása egyszerű, AWG 24-18 méretű vezetékekkel lehetséges. A különböző légáramlási sebességekhez optimalizált időállandók (52000 ms 3 l/min és 72000 ms 1,5 l/min áramlási sebességnél) biztosítják a pontos és gyors reagálást a hőmérsékletváltozásokra.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: STD500
Terméktípus: Hőmérséklet érzékelő
Mérési típus: Hőmérséklet
Alkalmazási terület: Légcsatorna
IP védettségi szint: IP65
Telepítési hely: Gépészeti helyiség
Rögzítési mód: Légcsatornába szerelhető
Fizikai paraméterek
Mélység: 44 mm
Magasság: 84 mm
Szélesség: 65 mm
Hosszúság: 150 mm (oldalsó érzékelőnél)
Szín: Fekete és zöld
Műszaki jellemzők
Kimenet típusa: Ellenállás kimenet
Érzékelő típusa: 10 kOhm NTC hőmérséklet
Hőmérséklet szonda típusa: NTC 10000 Ohm 25 °C-on
Rendszer kompatibilitás: Continuum
Mérési pontosság: 0...25 °C +/- 0.2 °C
Időállandó: 52000 ms 3 l/min áramlási sebességnél
Időállandó: 72000 ms 1.5 l/min áramlási sebességnél
Anyagok
Alumínium: szerelőperem
PA (poliamid): csatlakozódoboz
Rozsdamentes acél: merülő cső
Csatlakozási információk
Csatlakozók - terminálok: Vezeték (AWG 24...AWG 18)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: EN 50082-2, EN 50081-1
Terméktanúsítványok: CE
Célpiac: Ázsiai-csendes-óceáni térség, Európa
Termék adatok
Szélesség méret
96 mm
Hosszúság méret
70 mm
Magasság méret
286 mm