Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D8830 - elosztószekrény H800xW800xD300 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H800xW800xD300 teli ajtóval NSYS3D8830 Schneider
\nS3D elosztószekrény H800xW800xD300 teli ajtóval. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 800 mm - szekrény névleges szélessége: 800 mm - szekrény névleges mélysége: 300 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, tömszelence lemez 2, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
810 mm
Hosszúság méret
830 mm
Magasság méret
350 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Mélység
300 mm