Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Spacial S3D sorozatú NSYS3D81230DP típusú fali rögzítésű acél elosztószekrény a legmagasabb minőségi és biztonsági követelményeknek megfelelő ipari alkalmazásokhoz készült kompakt megoldás. Ez a két sima ajtós, szerelőlappal ellátott modell 800 mm magasságú, 1200 mm szélességű és 300 mm mélységű kialakítással rendelkezik, ami ideális választássá teszi közepes és nagyobb méretű elektromos rendszerek, vezérlőegységek és komponensek biztonságos elhelyezéséhez.
A NSYS3D81230DP modell különlegessége a két darab, egyenként 120 fokos nyitási szögben kifordítható, megfordítható ajtaja, amelyek 3 pontos, 3 mm-es kettős-rudas zárszerkezettel vannak ellátva a maximális biztonság érdekében. A szekrény egyrészes kialakítású háza, a kettős lemezvastagságú, vályú alakú első sín, valamint a galvanizált acél szerelőlap páratlan stabilitást és modularitást biztosít. A kábel bevezetésére szolgáló standard lemezek, valamint az ajtók csuklópántokkal való rögzítése lehetővé teszi a gyors és egyszerű hozzáférést, telepítést és karbantartást. Az elosztószekrény elülső oldalról teljes mértékben hozzáférhető, ami megkönnyíti a mindennapi használatot és karbantartást.
Általános termékadatok
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Cikkszám: NSYS3D81230DP
Méretadatok
Elosztószekrény névleges magassága: 800 mm
Elosztószekrény névleges szélessége: 1200 mm
Elosztószekrény névleges mélysége: 300 mm
Nettó tömeg: 61 kg
Konstrukciós jellemzők
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Sima
Tömszelence lemez típusa: Standard
Telepítési tartozék típusa: Fali rögzítés
Test típusa: Egyrészes kialakítás
Előlap sínje: Vályú alakú, dupla lemezvastagságú
Ajtók száma: Előlapon: 2 ajtó
Ajtónyitási oldal: Megfordítható (120°)
Zárak típusa: 3 pontos zár, 3 mm-es kettős-rúd
Működtetési hozzáférés: Elölről
Anyagok és felület
Anyag: Elosztószekrény: acél, Szerelőlap: galvanizált acél
Felületkezelés: Elosztószekrény: epoxi-poliészter porbevonat
Szín: Elosztószekrény: szürke (RAL 7035)
Védettségi jellemzők
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Termék tanúsítványok: cUL, DNV, UL, GL, BV
Környezetvédelmi adatok
Teljes életciklus szénlábnyom: 612
Termék előnyök / Jellemzők
Strapabíró komponensek védelme
Földelő csavarok mellékelve
Nagy méretválaszték és tartozékok
Minőség és esztétika
Könnyen felszerelhető, könnyen karbantartható
Termék adatok
Szélesség méret
810 mm
Hosszúság méret
1 230 mm
Magasság méret
360 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
300 mm