Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D6420P - elosztószekrény H600xW400xD200 szerelőlappal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3D termékcsalád falra szerelhető acél elosztószekrénye különleges védelmi tulajdonságokkal rendelkezik, amely ideálissá teszi ipari és kereskedelmi alkalmazásokban. Az NSYS3D6420P cikkszámú, 600x400x200 mm méretű kompakt szekrényt kifejezetten olyan környezetekbe tervezték, ahol a berendezések megbízható védelme kulcsfontosságú.
A termék kivitelezése minden részletében átgondolt. Az egytestes acél ház és a szürke (RAL 7035) epoxy-poliészter porbevonat nem csak esztétikus megjelenést, de tartósságot is biztosít. A szekrény ajtaja megfordítható, 120°-ban nyitható, és hárompontos, 3 mm-es dupla-rúdzáras zárral van ellátva a maximális biztonság érdekében. A galvanizált acél szerelőlap, az egyszerűen eltávolítható kábelbevezetés és az ajtózsanérok mind a könnyű szerelhetőséget és karbantartást szolgálják. Az NSYS3D6420P szekrény 13 kg nettó tömegével kellően robusztus, miközben még kézi erővel is kezelhető.
Általános jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Méret és kialakítás
Magasság: 600 mm
Szélesség: 400 mm
Mélység: 200 mm
Ajtó típusa: Teli
Szerelőlap: Sima
Kábelbevezetés: Standard
Telepítés: Falra szerelhető
Műszaki specifikáció
Ház típus: Egytestes kialakítás
Első sín: Vályú alakú, dupla lemezvastagság
Ajtó nyitási irány: Megfordítható (120°)
Zártípus: 3 pontos zár, 3 mm-es dupla rúd
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, Kábelbevezetés csavarokkal, Szerelőlap rögzítőelemekkel
Anyag: Szekrény: acél, Szerelőlap: galvanizált acél
Felületkezelés: Szekrény: epoxy-poliészter por
Szín: Szekrény: szürke (RAL 7035)
Védettség
NEMA védettség: NEMA 4X/13
IK védettség: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettség: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: GL, UL, cUL, DNV, BV
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
615 mm
Magasság méret
245 mm
Mélység
200 mm