Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D5420P - elosztószekrény H500xW400xD200 szerelőlappal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 500x400x200 mm méretekkel rendelkező NSYS3D5420P elosztószekrény egyedülálló védelmi tulajdonságokkal büszkélkedhet. Az IP66-os védettségi besorolás garantálja, hogy a por és a víz nem jut be a készülékházba, míg az IK10 fokozatú ütésállóság kiváló mechanikai védelmet biztosít. A NEMA 4X/13 besorolás tovább erősíti a termék megbízhatóságát, így a legtöbb ipari környezetben is megfelelően teljesít. A szekrény acélból készült háza és horganyzott acél szerelőlapja hosszú élettartamot és stabil szerelési felületet biztosít a beépített komponensek számára. A szürke (RAL 7035) epoxi-poliészter porbevonat nem csak esztétikus megjelenést kölcsönöz, hanem további védelmet is nyújt a környezeti hatásokkal szemben.
A PanelSeT S3D szekrény számos praktikus tulajdonsággal rendelkezik, amelyek megkönnyítik a telepítést és a karbantartást. Az elosztószekrény egydarabos házzal készül, vályú alakú, dupla lemezvastagságú első sínjével rendkívüli tartósságot biztosít. A szekrény előlapján található egy reverzibilis ajtó, amely 120°-ban nyitható, és 3 mm-es duplarúdzárral van ellátva a biztonságos zárás érdekében. A termék összetételéhez tartozik egy test, egy szerelőlap, egy zárral ellátott ajtó és egy kábel tömszelence lemez, amelyek mindegyike könnyen eltávolítható. Az ajtó zsanérokkal, a kábel tömszelence lemez csavarokkal, a szerelőlap pedig rögzítőelemekkel van ellátva, ami megkönnyíti a hozzáférést és a karbantartást. A fali szerelést támogató kiegészítők tovább növelik a termék sokoldalúságát. A termék több nemzetközi szabványnak is megfelel, beleértve az IEC 62208, UL és CUL előírásokat, valamint UL, cUL, GL, DNV és BV tanúsítványokkal is rendelkezik, ami biztosítja a globális alkalmazhatóságát. A termék kiemelkedő, 98%-os újrahasznosíthatósági potenciállal rendelkezik, ami összhangban van a modern környezettudatos szemlélettel.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méretek: 500x400x200 mm (magasság x szélesség x mélység)
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Sima
Tömszelence lemez típusa: Standard
Telepítési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Műszaki részletek
Készülékház típusa: Egydarabos ház, vályú alakú első sín dupla lemezvastagságú
Ajtók száma: Elöl: 1 ajtó
Ajtónyitási irány: Reverzibilis (120°)
Zár típusa: 3 mm-es duplarúdzár
Működtetési hozzáférés: Elölről
Anyag: Készülékház: acél, Szerelőlap: horganyzott acél
Felületkezelés: Készülékház: epoxi-poliészter por
Szín: Készülékház: szürke (RAL 7035)
Védelmi jellemzők
NEMA védelmi fokozat: NEMA 4X/13
IK védelmi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védelmi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: UL, cUL, GL, DNV, BV
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
515 mm
Magasság méret
245 mm
Mélység
200 mm