Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D5320T - elosztószekrény H500xW300xD200 üveg ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H500xW300xD200 üveg ajtóval NSYS3D5320T Schneider
\nS3D elosztószekrény H500xW300xD200 üveg ajtóval. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 500 mm - szekrény névleges szélessége: 300 mm - szekrény névleges mélysége: 200 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, tömszelence lemez 1, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
320 mm
Hosszúság méret
515 mm
Magasság méret
245 mm
Ütésállóság
IK08
Mélység
200 mm