Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D4420P - elosztószekrény H400xW400xD200 szerelőlappal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szekrény 400x400x200 mm méretben készült, ami ideális kompakt felszerelések, kapcsolók, vezérlőelemek elhelyezésére. A szürke (RAL 7035) epoxy-poliészter porbevonatú felület nemcsak esztétikus megjelenést biztosít, hanem extra védelmet is nyújt a korrózióval szemben. A termék különlegessége a gutter-shaped előlapi sín dupla lemezvastagságú kialakítással, valamint az egyrészes, merev test, amely jelentősen növeli a szerkezet stabilitását és élettartamát. Az NSYS3D4420P tartalmaz egy ajtót 3 mm-es dupla-rudas zárral, szerelőlapot és kábelbevezetésre szolgáló lemezeltávolítható alkatrészek között szerepel az ajtó (zsanérokkal), a kábelbevezetésre szolgáló lemez (csavarokkal) és a szerelőlap (rögzítőelemekkel).
Általános jellemzők
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méretadatok
Névleges magasság: 400 mm
Névleges szélesség: 400 mm
Névleges mélység: 200 mm
Konstrukciós jellemzők
Ajtó típusa: Egyszerű
Szerelőlap leírása: Egyszerű
Kábelbevezetés típusa: Standard
Telepítési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Eszköz összetétel: 1 test, 1 szerelőlap, 1 ajtó zárral, 1 kábelbevezetési lemez
Test típusa: Csatorna alakú előlapi sín dupla lemezvastagsággal, egyrészes test
Ajtók száma: Elülső oldal: 1 ajtó
Ajtó nyitási oldal: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es dupla-rudas zár
Hozzáférhetőség üzemeltetéshez: Elölről
Anyagjellemzők
Anyag: Elosztószekrény: acél, Szerelőlap: galvanizált acél
Felületkezelés: Elosztószekrény: epoxi-poliészter por
Szín: Elosztószekrény: szürke (RAL 7035)
Védettségi fokozatok
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Termék tanúsítványok: UL, cUL, DNV, GL, BV
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
420 mm
Mélység
200 mm