Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D4420 - elosztószekrény H400xW400xD200 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3D NSYS3D4420 sorozatú fali elosztószekrénye optimális megoldást kínál a megbízható, robusztus villamos rendszerek kiépítéséhez. Ez a kompakt, 400x400x200 mm méretű acél szerkezetű szekrény ideális választás ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol a védettség és a tartósság kiemelt jelentőséggel bír.
A szekrény konstrukciója egyetlen darabból álló test, csatornaformájú elülső sínnel és dupla lemezvastagságú kialakítással, ami növeli a szerkezeti stabilitást. A szürke (RAL 7035) epoxy-poliészter porbevonat nemcsak esztétikus megjelenést biztosít, hanem kiváló korrózióvédelmet is nyújt. A sima, egyszerű ajtó 120°-ban nyitható és az irány megfordítható, így a telepítési környezethez rugalmasan alakítható. A 3 mm-es kétpántos zár megbízható és biztonságos zárást garantál.
Általános jellemzők
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Méretadatok
Névleges magasság: 400 mm
Névleges szélesség: 400 mm
Névleges mélység: 200 mm
Kialakítás
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírás: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez típusa: Standard
Telepítési tartozék típusa: Fali rögzítés
Készülék összetétele: 1 test, 1 ajtó, 1 zár, 1 kábelbevezető lemez
Kiegészítő jellemzők
Test típusa: Csatornaformájú elülső sín dupla lemezvastagsággal, egyrészes test
Ajtók száma: Elülső oldalon: 1 ajtó
Ajtó nyitási oldal: Megfordítható (120°)
Zártípus: 3 mm-es kétpántos zár
Hozzáférhetőség a működtetéshez: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, kábelbevezetési lemez csavarokkal
Anyagok és felületek
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxy-poliészter porbevonat
Szín: Szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: GL, UL, DNV, BV, cUL
Védettség
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK ütésállósági fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
415 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
245 mm
Mélység
200 mm