Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D4315 - elosztószekrény H400xW300xD150 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3D sorozatú fali kapcsolószekrény ideális megoldás ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol megbízható elektromos komponensvédelem szükséges. Az NSYS3D4315 cikkszámú modell egy kompakt, 400x300x150 mm méretű acél kivitelű szekrény, amely kiváló védelmet biztosít a benne elhelyezett berendezések számára.
A PanelSeT S3D konstrukciója átgondolt és felhasználóbarát. Egyrészes teste, erősített, kettős falvastagságú vályú alakú első sín konstrukcióval rendelkezik. A szekrény ajtaja sima (plain) kivitelű, és 120 fokos nyitási szögben, mindkét irányban felszerelhető. A 3 mm-es dupla reteszes zár biztosítja a megfelelő lezárást. A szekrény acél alapanyaga epoxy-poliészter por bevonattal van ellátva, szürke (RAL 7035) színben, amely nemcsak esztétikus megjelenést biztosít, hanem a korrózió elleni védelmet is fokozza. A telepítést megkönnyítő tartozékok és a cserélhető alkatrészek (ajtó zsanérokkal, kábelvezető lemez csavarokkal) tovább növelik a termék értékét.
Általános adatok
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Méretek és mechanikai jellemzők
Szekrény névleges magassága: 400 mm
Szekrény névleges szélessége: 300 mm
Szekrény névleges mélysége: 150 mm
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez típusa: Standard
Telepítési tartozék típusa: Falra szerelhető
Test típusa: Egyrészes test
Ajtónyitási oldal: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es dupla reteszes zár
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védettség
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Tanúsítványok és szabványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Termék tanúsítványok: UL, BV, cUL, GL, DNV
Termék adatok
Szélesség méret
315 mm
Hosszúság méret
415 mm
Magasság méret
195 mm
Mélység
150 mm