Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D3415T - elosztószekrény H300xW400xD150 üveg ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A kompakt elosztószekrény 300x400x150 mm méretével ideális olyan helyszínekre, ahol korlátozott a rendelkezésre álló hely, de szükség van megbízható, magas szintű védelemre. Az IP66 védettségi szint garantálja, hogy a por és a víz nem képes behatolni a szekrénybe, így tökéletesen alkalmazható olyan környezetekben is, ahol ezek a külső tényezők jelen vannak. Az IK08 ütésállósági szint biztosítja, hogy a szekrény ellenáll a mechanikai behatásoknak, így hosszú élettartamot és megbízható védelmet nyújt a benne elhelyezett berendezéseknek.
A szekrény praktikus tulajdonságai közé tartozik a megfordítható ajtó, amely 120 fokos nyitási szöggel rendelkezik, valamint a 3 mm-es dupla rudas zár, amely biztonságos lezárást tesz lehetővé. A termék nem tartalmaz szerelőlapot, ami lehetőséget ad a felhasználónak, hogy egyedi igényeinek megfelelően alakítsa ki a belső elrendezést. A szekrény összetétele egy test, egy ajtó, egy zár és egy standard kábelbevezetésre szolgáló lemez. Az eltávolítható részek közé tartozik a zsanérokon lévő ajtó és a csavarokkal rögzített kábelbevezetésre szolgáló lemez, ami megkönnyíti a telepítést és a karbantartást.
Főbb tulajdonságok
Termékcsalád: PanelSeT
Termék neve: PanelSeT S3D
Alkalmazási terület: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Méret: 300x400x150 mm
Ajtó típusa: Üvegezett
Szerelőlap: Szerelőlap nélkül
Kábelbevezetés: Standard kivitel
Szerkezeti tulajdonságok
Test típusa: Egydarabos kialakítás
Első sín: Csatornaszerű, dupla lemezvastagságú
Ajtók száma: 1 ajtó az előlapon
Ajtó nyitási iránya: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es dupla rudas zár
Hozzáférés: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokon, kábelbevezetés csavarokkal
Anyagok és felület
Test anyaga: Acél
Ajtó anyaga: Acél és biztonsági üveg
Felületkezelés: Epoxy-poliészter por bevonat
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védettség és szabványok
IP védettség: IP66 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK08 az IEC 62262 szerint
NEMA védettség: NEMA 4X/13
Elektromágneses kompatibilitás: Elektromágneses mező immunitási teszt
Tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: DNV, cUL, UL, GL, BV
Termék adatok
Szélesség méret
415 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
315 mm
Ütésállóság
IK08
Mélység
150 mm