Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D3415P - elosztószekrény H300xW400xD150 szerelőlappal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 300x400x150 mm méretekkel rendelkező, szürke (RAL 7035) színű acélszekrény egyetlen darabból álló házzal készül, amely csatorna alakú első sínnel és dupla lemezvastagsággal biztosítja a belső komponensek maximális védelmét. A sima ajtó 3 mm-es dupla-rudas zárral van felszerelve, és 120 fokos nyitási szöggel, mindkét irányba felszerelhető kivitelben készül. A szekrényhez tartozó szerelőlap horganyzott acélból készül, ami biztosítja a tartósságot és a megfelelő földelési lehetőséget.
Általános jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méretek
Magasság: 300 mm
Szélesség: 400 mm
Mélység: 150 mm
Kivitel és anyagok
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Sima
Kábelbevezetés típusa: Standard
Telepítési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Ház típusa: Csatorna alakú első sín dupla lemezvastagsággal, Egyrészes ház
Ajtók száma: Előlapon: 1 ajtó
Ajtónyitás: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 mm-es dupla-rudas zár
Kezelhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, Kábelbevezetési lemez csavarokkal, Szerelőlap rögzítőelemmel
Anyagok: Elosztószekrény: acél, Szerelőlap: horganyzott acél
Felületkezelés: Elosztószekrény: epoxi-poliészter por
Szín: Elosztószekrény: szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: UL, cUL, DNV, BV, GL
Védelmi fokozat
NEMA védelmi fokozat: NEMA 4X/13
IK védelmi fokozat: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védelmi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
415 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm