Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D3415 - elosztószekrény H300xW400xD150 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H300xW400xD150 teli ajtóval NSYS3D3415 Schneider
\nS3D elosztószekrény H300xW400xD150 teli ajtóval. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 300 mm - szekrény névleges szélessége: 400 mm - szekrény névleges mélysége: 150 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, tömszelence lemez 1, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
415 mm
Magasság méret
195 mm
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Mélység
150 mm