Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D3320P - elosztószekrény H300xW300xD200 szerelőlappal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H300xW300xD200 szerelőlappal NSYS3D3320P Schneider
\nS3D elosztószekrény H300xW300xD200 szerelőlappal. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 300 mm - szekrény névleges szélessége: 300 mm - szekrény névleges mélysége: 200 mm - szerelőlemez leírás: teli - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó zárral 1, szerelőlap 1, test 1, tömszelence lemez 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
310 mm
Hosszúság méret
320 mm
Magasság méret
250 mm
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Mélység
200 mm