Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D3315 - elosztószekrény H300xW300xD150 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric PanelSeT S3D NSYS3D3315 egy kiváló minőségű, falra szerelhető acél elosztószekrény, amely tökéletes megoldást kínál különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz. Ez a kompakt, 300x300x150 mm méretű szekrény sima ajtóval és szerelőlap nélkül érkezik, így maximális rugalmasságot biztosít a belső komponensek elrendezéséhez. A szekrény IP66-os védettségi szintje garantálja a por és nedvesség elleni magas fokú védelmet, míg az IK10 besorolás kivételes mechanikai ellenállóképességet biztosít a külső behatásokkal szemben.
A termék egyrészes kialakítású, vályú alakú előlapja pedig dupla lemezvastagságú, ami tovább növeli a szerkezeti szilárdságot. A szekrény ajtaja reverzibilis, 120 fokos nyitási szöggel, amit egy 3 mm-es kettős zárral szereltek fel a maximális biztonság érdekében. Az ajtó zsanérok segítségével egyszerűen leszerelhető, a kábelbevezetésre szolgáló lemez pedig csavarokkal rögzíthető, ami megkönnyíti a beszerelést és a karbantartást. A szekrény anyaga acél, epoxy-poliészter por bevonattal, szürke (RAL 7035) színben, ami nem csak esztétikus megjelenést, hanem tartós korrózióvédelmet is biztosít.
Főbb adatok
Termékvonal: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Névleges magasság: 300 mm
Névleges szélesség: 300 mm
Névleges mélység: 150 mm
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Szerelőlap nélkül
Kábelbevezetés típusa: Standard
Telepítési tartozék típusa: Falra szerelhető
Részletes jellemzők
Test kialakítása: Egyrészes test, vályú alakú előlap dupla lemezvastagsággal
Ajtók száma: Elülső: 1 ajtó
Ajtónyitás iránya: Reverzibilis (120°)
Zár típusa: 3 mm-es kettős zár
Hozzáférés a működtetéshez: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, kábelbevezetés csavarokkal
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxy-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: GL, DNV, cUL, UL, BV
Környezeti adatok
NEMA védettség: NEMA 4X/13
IK ütésállóság: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettség: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
315 mm
Hosszúság méret
315 mm
Magasság méret
190 mm
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Mélység
150 mm