Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D12630T - elosztószekrény H1200xW600xD300 üveg ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szekrény 1200 mm magas, 600 mm széles és 300 mm mély, IP66-os védettségi fokozattal rendelkezik, ami kiváló védelmet biztosít por és vízsugár ellen. Az IK08 ütésállósági besorolás garantálja, hogy a szekrény ellenáll a mechanikai behatásoknak is. A szerkezet egyrészes acél házból, acél és biztonsági üveggel ellátott ajtóból, 3 pontos zárszerkezetből és kábel-bevezetőlemezből áll. Az ajtó 120°-ban nyitható, és igény szerint átszerelhető a nyitási irány megváltoztatásához. A szekrény szürke (RAL 7035) epoxi-poliészter porbevonattal van ellátva, amely kiváló korrózióvédelmet biztosít.
Fő jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt szekrény
Névleges magasság: 1200 mm
Névleges szélesség: 600 mm
Névleges mélység: 300 mm
Ajtó típusa: Üvegezett
Szerelőlap leírás: Szerelőlap nélkül
Tömszelence lemez típusa: Szabványos
Telepítési tartozék típusa: Fali szerelés
Készülék összetétele
1 test, 1 ajtó, 1 zár, 1 kábelbevezetési lemez
Kiegészítő információk
Test típusa: Egyrészes test, csatornaszerű első sín dupla lemezvastagságú
Ajtók száma: Elülső oldal: 1 ajtó
Ajtónyitási oldal: Átfordítható (120°)
Zár típusa: 3 pontos zár, 3 mm-es kétrudas
Hozzáférés a működtetéshez: Elülső
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, kábelbevezetési lemez csavarokkal
Anyagok
Test: acél
Ajtó: acél és biztonsági üveg
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por
Szín: Szürke (RAL 7035)
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: DNV, BV, GL, cUL, UL
Környezeti jellemzők
Elektromágneses kompatibilitás: Elektromágneses mezők elleni immunitás teszt
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Nettó súly: 32 kg
Újrahasznosíthatósági potenciál: 98%
Termék adatok
Szélesség méret
630 mm
Hosszúság méret
1 225 mm
Magasság méret
355 mm
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Mélység
300 mm