Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D10625 - elosztószekrény H1000xW600xD250 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A NSYS3D10625 elosztószekrény 1000 mm magasságú, 600 mm szélességű és 250 mm mélységű, ami ideális méretet biztosít a legtöbb ipari alkalmazás számára. Az egytestes acél kivitel sima, egyszerű ajtóval rendelkezik, amely 120 fokos nyitási szöggel, megfordítható kivitelben készült a könnyebb hozzáférhetőség érdekében. A szekrény nem tartalmaz szerelőlapot, így rugalmasan alakítható az egyedi igényeknek megfelelően. A 3 pontos zárrendszer 3 mm-es dupla zárópánttal biztosítja a megbízható és biztonságos lezárást, miközben az előlap felől könnyen hozzáférhető a belső térhez. Az eltávolítható részek, mint az ajtó (zsanérokkal) és a kábelbevezetők (csavarokkal) tovább növelik a felhasználási lehetőségeket.
Schneider Electric Spacial S3D - NSYS3D10625 -elosztószekrény műszaki adatok
Általános jellemzők
Gyártó: Schneider Electric
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Cikkszám: NSYS3D10625
Méret és kialakítás
Magasság: 1000 mm
Szélesség: 600 mm
Mélység: 250 mm
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap: Nincs
Kábelbevezetés típusa: Standard
Telepítési kiegészítő típusa: Falra szerelhető
Test típusa: Egytestes kialakítás
Elülső sín: Vályú alakú dupla lemez vastagságú
Ajtó és hozzáférés
Ajtók száma: Elülső oldal: 1 ajtó
Ajtónyitás: Megfordítható (120°)
Zár típusa: 3 pontos zár, 3 mm-es dupla-rúd
Hozzáférhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, kábelbevezetés csavarokkal
Anyag és kivitelezés
Anyag: Acél
Felületkezelés: Epoxi-poliészter por bevonat
Szín: Szürke (RAL 7035)
Védelmi besorolások
NEMA védettségi fokozat: NEMA 4X/13
IK védettségi fokozat: IK10 az IEC 62262 szabvány szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szabvány szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Terméktanúsítványok: BV, GL, UL, cUL, DNV
Termék adatok
Szélesség méret
625 mm
Hosszúság méret
1 030 mm
Magasság méret
305 mm
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Mélység
250 mm