👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H1000xW1200xD300 szerelőlappal kétajtós NSYS3D101230DP Schneider
\nS3D elosztószekrény H1000xW1200xD300 szerelőlappal kétajtós. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 1000 mm - szekrény névleges szélessége: 1200 mm - szekrény névleges mélysége: 300 mm - szerelőlemez leírás: teli - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó zárral 2, szerelőlap 1, test 1, tömszelence lemez 2. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
1 020 mm
Hosszúság méret
1 230 mm
Magasság méret
355 mm
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Mélység
300 mm