Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D101230D - elosztószekrény H1000xW1200xD300 kétajtós
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H1000xW1200xD300 kétajtós NSYS3D101230D Schneider
\nS3D elosztószekrény H1000xW1200xD300 kétajtós. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 1000 mm - szekrény névleges szélessége: 1200 mm - szekrény névleges mélysége: 300 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó 2, test 1, tömszelence lemez 2, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
1 020 mm
Hosszúság méret
1 230 mm
Magasság méret
350 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
300 mm