Schneider Electric Spacial CRN - NSYSFPSC80 - SBM Oszlop rögzítő készlet W800
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
SBM Oszlop rögzítő klt. W800 NSYSFPSC80 Schneider
\nSBM Oszlop rögzítő klt. W800. termékcsalád: Spacial - tartozék/külön alkatrész kategória: rögzítő tartozék - készülékalkalmazás: többcélú - szerelési hely: szekrény hátoldala - tartománykompatibilitás: Spacial CRN, Spacial S3D, Spacial SBM - készülék összetétel: 2 x strip, 2 x support rail, rögzítőelemek - készletenkénti mennyiség: 1 darab. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - Választási lehetőségek: teli ajtó vagy üvegezett ajtó., Időmegtakarítás: 56-féle méret (39 a CRN, illetve 17 a CRNG esetében) teli szerelőlappal vagy anélkül (CRNG testre szabott alkalmazásokra),, Kiegészítők széles választéka bármely alkalmazáshoz.... Alkalmazások: - Ipari automatizálás és ipari vezérlés. Teli szerelőlap, mikroperforált szerelőlap, perforált szerelőlap., áramelosztás. Moduláris alváz (acél és szigetelt) 24-234modulhoz., Elektronika és ipari hálózatok. 19''-os fix vagy lengőkeret.. Előnyök : Spacial SBM fém dobozok., Védelem: IP 66 vagy IP 55 (bővítőkerettel) a teljes kínálatra, Választék: 80mm és 120mm mélység, előre beépített FL 21 kábelvezetővel vagy nélküle, Mechanikai védettségi szint: IK 10-ig, Egyszerű használat: csak egy csavarhúzó szükséges a szereléshez, Moduláris felépítés: szélességében, magasságában és mélységében teljesen egységes.. Alkalmazások: A Spacial SBM család a legkülönbözőbb ipari területeken biztosít első osztályú alkalmazásokat. Az előremutató tervezési megoldásaival, kifogástalan gyártási minőségével kimagasló teljesítményt nyújt a kategóriájában....
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
50 mm
Mélység
32,5 mm