Schneider Electric Spacial CRN - NSYSDCR300 - Mélységállító elem
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A beépítés módja kifejezetten felhasználóbarát: a rögzítőelemek segítségével a csúszkák könnyen felszerelhetők a szekrény oldalfalára, a hátsó csapokra (amelyek a szekrénybe vannak hegesztve). A rendszer egyik kiemelkedő előnye a pontos beállíthatóság - a szerelőlap vagy egyéb tartozékok mélységi pozícióját 12,5 mm-es lépésekben lehet állítani, ami precíz elhelyezést tesz lehetővé a szekrényen belül. Minden készlet négy csúszósínt és négy csúszó tartóelem rögzítőelemet tartalmaz, ami egy teljes szekrény felszereléséhez elegendő.
Schneider Electric Spacial CRN - NSYSDCR300 -Mélységállító elem műszaki adatok
Főbb jellemzők
Kategória: Szerelési tartozék
Termék vagy alkatrész típusa: Lépcsős csúszka
Kompatibilitás: PanelSeT CRN, PanelSeT S3D, PanelSeT S3CM, PanelSeT S3X
Alkalmazás: Többcélú
A ház névleges méretei: -
Szerelési hely: Szekrény oldalai
Termék összetétele
4 csúszósín
4 csúszó tartóelem rögzítőelem
Mennyiség készletenként: 1 készlet
Anyag: Galvanizált acél
Kiegészítő információk
Rögzítési mód: Rögzítőelemmel
A szekrénybe hegesztett hátsó csapokon
Beállítás: A lap vagy egyéb tartozékok mélysége 12,5 mm-es lépésekben
Mélység: Névleges: 300 mm
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
60 mm