Schneider Electric PM2000 series - METSEPM2120 -EasyLogic PM2120 V,A,P,E,RS485,15.har,1
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
METSEPM2120 EasyLogic PM2120 V,A,P,E,RS485,15.har,1 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
125 mm
Magasság méret
90 mm