Schneider Electric Phaseo ABL7, ABL8 - ABL8RPM24200 - ABL8 tápegység, 1f, 230VAC/24VDC, 20A, DIN sínre szerelhető
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A tápegység 480W névleges teljesítményt biztosít és stabil 24V DC kimeneti feszültséget szolgáltat, amely 24-28,8V között állítható a pontos alkalmazási igényekhez. A készülék kimeneti áramerőssége 20A, ami megfelelő kapacitást biztosít összetett rendszerek táplálásához is. Különleges jellemzője az átmeneti túláram kezelés, amely lehetővé teszi a névleges áram 1,5-szeresének (30A) biztosítását 4 másodpercig, így ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol indítási áramlökések fordulhatnak elő. A beépített alacsony frekvenciájú harmonikus áramszűrő minimalizálja a hálózati visszahatásokat, biztosítva a tiszta működést.
Az ABL8RPM24200 tápegység számos védelmi funkcióval rendelkezik a hosszú élettartam és a csatlakoztatott berendezések biztonságának garantálása érdekében. Ezek közé tartozik a túlterhelés elleni védelem (kézi vagy automatikus visszaállítással), túlfeszültség védelem (30-32V, kézi visszaállítással), rövidzárlat elleni védelem (kézi vagy automatikus visszaállítással), feszültségesés elleni védelem (leoldás ha U < 21,6V) és túlmelegedés elleni védelem (automatikus visszaállítással). A diagnosztikát két LED segíti - az egyik a kimeneti feszültséget (zöld és piros), a másik a kimeneti áramot (zöld, piros és narancssárga) jelzi, így a működési állapot könnyen nyomon követhető.
A készülék hatékonysága kiemelkedő, 88%-os, ami csökkenti az energiafogyasztást és a hőveszteséget. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -25°C és +50°C között van, derating nélkül, ami széleskörű környezeti feltételek mellett is megbízható működést biztosít. A tápegység DIN sínre szerelhető (35 x 7,5 mm vagy 35 x 15 mm szimmetrikus sín), függőleges pozícióban, így könnyen integrálható a szabványos kapcsolószekrényekbe. A kompakt méretekkel (145 x 125 x 146 mm) rendelkező tápegység ideális olyan helyekre, ahol a helykihasználás fontos szempont.
Schneider Electric Phaseo ABL7, ABL8 - ABL8RPM24200 műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: Modicon Power Supply
Termék vagy komponens típus: Tápegység
Tápegység típus: Szabályozott kapcsoló üzemmód
Névleges bemeneti feszültség: 100...120 V AC egyfázisú, csatlakozó(k): N-L1
Névleges bemeneti feszültség: 200...240 V AC fázis-fázis, csatlakozó(k): L1-L2
Névleges teljesítmény W-ban: 480 W
Kimeneti feszültség: 24 V DC
Tápegység kimeneti áram: 20 A
Megengedett átmeneti áramlökés: 1,5 x In (4 másodpercig)
Harmonikus szűrő: Alacsony frekvenciájú harmonikus áramok
Kiegészítő jellemzők
Bemeneti feszültség tartomány: 85...132 V AC
Bemeneti feszültség tartomány: 170...264 V AC
Bekapcsolási áram: 30 A
Teljesítménytényező: 0,68 240 V AC-nál
Teljesítménytényező: 0,69 120 V AC-nál
Hatásfok: 88 %
Kimeneti feszültség állítás: 24...28,8 V állítható
Teljesítményveszteség W-ban: 57,6 W
Szállított felszerelés: Teljesítménytényező korrekciós szűrő az IEC 61000-3-2 szerint
Kimeneti védelem típusa
Túlterhelés ellen, védelem technológia: kézi vagy automatikus visszaállítás
Túlfeszültség ellen, védelem technológia: 30...32 V, kézi visszaállítás
Rövidzárlat ellen, védelem technológia: kézi vagy automatikus visszaállítás
Alulfeszültség ellen, védelem technológia: leoldás ha U < 21,6 V
Termikus, védelem technológia: automatikus visszaállítás
Csatlakozások - sorkapcsok
Levehető csavaros sorkapocs: 2 x 2,5 mm², diagnosztikai relé számára
Csavaros sorkapocs: 3 x 0,5...3 x 4 mm², (AWG 22...AWG 12) bemeneti csatlakozáshoz
Csavaros sorkapocs: 1 x 0,5...1 x 4 mm², (AWG 22...AWG 12) bemeneti földelő csatlakozáshoz
Csavaros sorkapocs: 4 x 0,5...4 x 4 mm², (AWG 22...AWG 12) kimeneti csatlakozáshoz
Állapotjelző LED
1 LED (zöld és piros) kimeneti feszültség
1 LED (zöld, piros és narancs) kimeneti áram
Fizikai jellemzők
Mélység: 145 mm
Magasság: 125 mm
Szélesség: 146 mm
Kimeneti csatolás
Soros
Párhuzamos
Jelölés
CE
Szerelési tartó
35 x 7,5 mm szimmetrikus DIN sín
35 x 15 mm szimmetrikus DIN sín
Üzemeltetési helyzet
Függőleges
Tápellátás
SELV az IEC 60950-1 szerint
SELV az IEC 60204-1 szerint
Dielektromos szilárdság
2500 V bemenet és föld között
3000 V bemenet és kimenet között
500 V kimenet és föld között
Környezeti jellemzők
Szabványok: CSA C22.2 No 60950-1, UL 508, EN/IEC 62368-1
Terméktanúsítványok: CCSAus, EAC, KC, RCM, UL
Biztonság: Megfelel az IEC 60950-1, EN/IEC 61204-3 szabványoknak
Üzemi magasság: 2000 m
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint, IP10
Környezeti működési hőmérséklet: 50…60 °C derating tényezővel, A szerelési pozíció < 2000 m
Környezeti működési hőmérséklet: -25…50 °C derating nélkül, A szerelési pozíció < 2000 m
Termék adatok
Szélesség méret
185 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
200 mm