Schneider Electric OptiLine 45 - ISM20410 -Flip-up doboz, 6 modulos, szürke
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az ISM20410 kódjelű asztali doboz süllyesztett kivitelben kerül beépítésre, így tökéletesen illeszkedik az asztalfelületbe, megőrizve a munkafelület esztétikáját és funkcionalitását. A kiváló minőségű anyaghasználat - porbevont alumínium és acél kombinációja - nem csupán elegáns megjelenést kölcsönöz a terméknek, hanem tartósságot és hosszú élettartamot is biztosít. A szürke színű kivitel semleges megjelenése révén könnyen illeszkedik bármilyen irodai környezetbe. A termék méretei (305 mm hossz, 160 mm szélesség, 105 mm magasság) kellően kompaktak ahhoz, hogy ne foglaljon el túl nagy helyet, ugyanakkor elég tágasak a szükséges szerelvények elhelyezéséhez.
Schneider Electric OptiLine 45 - ISM20410 -Flip-up doboz, 6 modulos, szürke műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: OptiLine 45
Kábelezési rendszer: Service box
Terméktípus: Service box
Service box típusa: Süllyesztett asztali kivitel
Konfiguráció: Üres
Műszaki jellemzők
Szín: Szürke
Anyag: Porbevont alumínium, Acél
Méretek: Hosszúság: 305 mm, Szélesség: 160 mm, Magasság: 105 mm
Környezeti paraméterek
Üzemi hőmérséklet: -5...60 °C
IP védettségi fokozat: IP30
Termék adatok
Szélesség méret
290 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
165 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
230
Anyag
alumínium
Szín
szürke
Kivitel
falon kívüli
Védettség
IP20
Ütésállóság
IK05
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Beépítési mélység
100 mm