Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 2450 mm magas, eloxált alumínium felületkezeléssel ellátott energiaoszlop elegáns megjelenést kölcsönöz bármely modern irodai környezetben. Kétoldalas kialakítása révén egyszerre két munkaállomást vagy eszközcsoportot szolgálhat ki, így optimalizálva a munkatér kihasználtságát. A 45 mm-es nyílásméret kompatibilis a Schneider Electric OptiLine 45 szerelvénycsalád összes elemével, beleértve a dugalj- és adatcsatlakozókat is. Az oszlop 90 mm mélységű és 116 mm szélességű, ami elegendő helyet biztosít a szükséges kábelek és csatlakozók elhelyezéséhez.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: OptiLine
Terméknév: OptiLine 45
Kábelezési rendszer típusa: Oszlop
Terméktípus: Oszlop
Oszlop típusa: Kétoldalas
Oszlop/állvány felületkezelése: Eloxált
Oszlop rögzítési módja: Szabadon álló
Kiegészítő adatok
Elülső nyílás mérete: 45 mm
Magasság: 2450 mm
Mélység: 90 mm
Szélesség: 116 mm
Környezeti jellemzők
Üzemi hőmérséklet: -25...60 °C
IP védettségi fokozat: IP30
Termék adatok
Szélesség méret
290 mm
Hosszúság méret
2 720 mm
Magasság méret
160 mm