Schneider Electric Modicon TM5 - TM5ACBM15 - I/O bővítő, COM elosztó modul, busz hátlap, 24 VDC, fehér
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Modicon TM5 termékcsaládhoz tartozó TM5ACBM15 busz hátlap egy nélkülözhetetlen kommunikációs komponens az ipari automatizálási rendszerek kiépítéséhez. Ez a fehér színű, címbeállítási funkcióval ellátott, 24V DC tápellátású egység biztosítja a megbízható adatátvitelt a moduláris rendszer elemei között.
A TM5ACBM15 busz hátlap kimagasló kompatibilitással rendelkezik, így problémamentesen használható különböző Modicon rendszerelemekkel. Tökéletesen illeszkedik a közös elosztó modulokhoz, analóg modulokhoz, 24 V DC szelet diszkrét modulokhoz, számláló modulokhoz és távoli adó modulokhoz egyaránt. További előnye, hogy teljes mértékben kompatibilis a Modicon M258 és Modicon LMC058 termékcsaládokkal, így rugalmas integrációt biztosít a meglévő rendszerekbe. A Schneider Electric TM5ACBM15 modulja oszthatatlan egységként kerül értékesítésre, így egy rendelési egység pontosan egy modult tartalmaz.
A TM5ACBM15 busz hátlap kompakt kialakításának köszönhetően minimális helyet foglal el a vezérlőszekrényben, miközben maximális funkcionalitást biztosít. Névleges tápfeszültsége 24 V DC, ami az ipari környezetben szabványos tápellátáshoz illeszkedik. Kis nettó tömege, mindössze 0,02 kg, tovább növeli a telepítés rugalmasságát. A termék címbeállítási funkcióval rendelkezik, ami lehetővé teszi a pontos konfigurálást és címzést a komplex automatizálási rendszerekben. A Schneider Electric Modicon TM5 TM5ACBM15 busz hátlap fehér színe segíti a gyors vizuális azonosítást a telepítés és karbantartás során, valamint harmonikusan illeszkedik a Schneider Electric egyéb automatizálási komponenseihez.
Schneider Electric Modicon TM5 - TM5ACBM15 - I/O bővítő, COM elosztó modul, busz hátlap, 24 VDC, fehér műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Modicon TM5
Tartozék/alkatrész típusa: Busz hátlap címbeállítással
Tartozék/alkatrész kategória: Kommunikációs kiegészítők
Termék kompatibilitás: Közös elosztó modul, Analóg modul, 24 V DC szelet diszkrét modulok, Számláló modul, Távoli adó modul
Értékesítési egység: 1 (oszthatatlan mennyiség)
Kiegészítő jellemzők
Kompatibilis termékcsaládok: Modicon M258, Modicon LMC058
Szín: Fehér
Névleges tápfeszültség: 24 V DC
Nettó tömeg: 0,02 kg
Termék adatok
Szélesség méret
55 mm
Hosszúság méret
105 mm
Magasság méret
15 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Kimeneti feszültség DC
24 - 24 V
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
60 mm