Schneider Electric Modicon – Szabályozott tápegység, panel mount, alumínium ház, 100-240V AC egyfázisú bemenet, 24V DC 4,5A kimenet, 100W; ABLP1A24045
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék 100-240V AC egyfázisú bemeneti feszültséggel rendelkezik, így világszerte használható különböző hálózati rendszerekben (TN, TT, IT kompatibilis). A tápegység 24V DC kimeneti feszültséget biztosít 4,5A áramerősséggel, ami 100W névleges teljesítményt jelent. A kimeneti feszültség 21,6V és 26,4V között állítható, ami rugalmasságot biztosít a különböző alkalmazásokhoz. A magas, 89%-os hatásfoknak köszönhetően minimális a hőveszteség, ami hosszabb élettartamot és megbízhatóbb működést eredményez.
A Modicon ABLP1A24045 tápegység számos védelmi funkcióval rendelkezik, amelyek biztosítják a biztonságos működést és védik a csatlakoztatott eszközöket. Beépített túlterhelés és rövidzár elleni védelemmel rendelkezik, amely automatikusan visszaáll. Emellett túlmelegedés és túlfeszültség elleni védelemmel is fel van szerelve, amelyeknél manuális visszaállítás szükséges. A beépített 4A-es biztosíték (nem cserélhető) védi a bemeneti oldalt. A tápegység bemeneti feszültség tartománya 90-264V AC, ami stabilitást biztosít akár ingadozó hálózati feszültség esetén is. A tartási idő (kimeneti feszültség fenntartása áramkimaradás esetén) minimum 20 ms 115V AC-nél és minimum 40 ms 230V AC-nél, ami elegendő időt biztosít a csatlakoztatott eszközök számára a biztonságos leálláshoz rövid áramkimaradások esetén.
Schneider Electric Modicon ABLP1A24045 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Modicon Power Supply
Terméktípus: Tápegység
Tápegység típusa: Szabályozott kapcsolóüzemű
Kiviteli változat: Panel mount
Ház anyaga: Alumínium
Névleges bemeneti feszültség: 100...240 V AC egyfázisú
Névleges teljesítmény: 100 W
Kimeneti feszültség: 24 V DC
Tápegység kimeneti áram: 4,5 A
Bemeneti jellemzők
Bemeneti feszültség határértékek: 90...264 V AC
Névleges hálózati frekvencia: 50...60 Hz
Hálózati rendszer kompatibilitás: TN, TT, IT
Maximális szivárgási áram: 1 mA 240 V AC
Bemeneti védelem típusa: Beépített biztosíték (nem cserélhető) 4 A
Bekapcsolási áram: 45 A 115 V-nál, 85 A 230 V-nál
Teljesítménytényező: 0,55 115 V AC-nél, 0,45 230 V AC-nél
Áramfelvétel: < 2,3 A 115 V AC-nél, < 1,5 A 230 V AC-nél
Kimeneti jellemzők
Hatásfok: 89% 230 V AC-nél
Kimeneti feszültség állítási tartomány: 21,6...26,4 V
Teljesítmény veszteség: 20 W
Bekapcsolási idő: < 500 ms
Tartási idő: > 20 ms 115 V AC-nél, > 40 ms 230 V AC-nél
Indítás kapacitív terheléssel: 4000 µF
Maradék hullámosság: < 150 mV
Átlagos meghibásodások közötti idő [MTBF]: 700000 óra 25°C-on, teljes terhelésnél, SR 332 szerint
Állapotjelző LED: 1 LED (zöld) kimeneti feszültség
Fizikai jellemzők
Mélység: 129 mm
Magasság: 30 mm
Szélesség: 97 mm
Nettó tömeg: 0,3 kg
Telepítési és működési jellemzők
Kimeneti csatolás: Párhuzamos, Soros
Tápellátás: SELV az IEC 60950-1, IEC 60204-1, IEC 60364-4-41 szerint
Dielektromos szilárdság: 3750 V AC bemenet és kimenet között
Élettartam: 10 év
Túlfeszültség kategória: II
Környezeti jellemzők
Üzemi magasság: 5000 m
Ütésállóság: 150 m/s² 11 ms-ig
IP védettségi fokozat: IP10
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: I. osztály
Szennyezettségi fok: 2
Rezgésállóság: 3 mm (f= 2...9 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 10 m/s² (f= 9...200 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
148 mm
Hosszúság méret
185 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
129 mm
Beépítési szélesség
97 mm