Schneider Electric Modicon Momentum - 170XTS00100 - csavaros csatlakozó - Momentum, Quantum
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Technikai szempontból a 170XTS00100 csavaros sorkapocs kiváló elektromos tulajdonságokkal rendelkezik. A csatlakozási kapacitása 1 x 2,5 mm² vagy 2 x 1,5 mm² vezetékek fogadására alkalmas, ami kellő rugalmasságot biztosít különböző vezetékméretekkel való munkavégzéshez. A termék egy sorban elhelyezkedő 3 csatlakozóból áll, amely tökéletesen megfelel a legtöbb standard ipari automatizálási alkalmazás követelményeinek. A csavaros kivitel biztosítja a vezetékek stabil rögzítését, még rezgésnek kitett ipari környezetben is, ezáltal minimalizálva a kapcsolódási hibák kockázatát és növelve a rendszer általános megbízhatóságát.
Fő jellemzők
Kiegészítő/különálló alkatrész megnevezés: Csavaros csatlakozóblokk
Kiegészítő/különálló alkatrész típus: Csatlakozóblokk
Kiegészítő/különálló alkatrész kategória: Csatlakozási kiegészítők
Kiegészítő/különálló alkatrész rendeltetése: Diszkrét I/O bázis, Analóg I/O bázis
Kiegészítő információk
Csatlakozások - terminálok: Csavaros sorkapcsok
Vezeték befogadóképesség: 1 x 2,5...2 x 1,5 mm²
Készlet összetétele: 3 csatlakozó egy sorban
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
18 mm