Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200CE24U - PLC, 24 I/O1xRS485, 1xEthernet, tranzisztoros kimenet (sink), 24 VDC
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TM200CE24U egy kompakt és sokoldalú PLC (programozható logikai vezérlő) az Easy Modicon M200 termékcsaládból, amely ideális közepes méretű automatizálási feladatokhoz. Ez a 24 V DC tápfeszültséggel működő egység összesen 24 digitális be- és kimenettel rendelkezik, ami kiváló választássá teszi különböző ipari alkalmazásokhoz, ahol megbízható vezérlésre van szükség.
A TM200CE24U controller különleges tulajdonsága a differenciált bemeneti struktúra, amely különböző sebességű feldolgozást tesz lehetővé: 4 nagy sebességű bemenet (I0, I1, I6, I7), 4 gyors bemenet (I2-I5), valamint 6 normál bemenet (I8-I13). A kimeneti oldalon 2 gyors tranzisztoros kimenet (Q0-Q1) található PLS/PWM/PTO módban akár 100 kHz-es frekvenciával, valamint 8 standard tranzisztoros kimenet (Q2-Q9). A kimeneti logika negatív (sink típusú), maximálisan 0,5 A terhelhetőséggel kimenetenként.
Kommunikációs lehetőségekben is gazdag ez az eszköz: beépített Ethernet porttal rendelkezik Modbus TCP/IP támogatással, valamint RS485/RS232 soros interfésszel a sokoldalú hálózati kapcsolatok érdekében. A programozáshoz USB Mini-B csatlakozó áll rendelkezésre. Ez a vezérlő akár 14 egyidejű PID szabályozó hurkot képes kezelni, ami kiemelkedő rugalmasságot biztosít komplex folyamatirányítási feladatokhoz. A pozicionálási funkciókat két PWM/PLS csatorna szolgálja 100 kHz-es frekvencián.
A TM200CE24U technikai paraméterei figyelemre méltóak: 512 bájt belső flash memóriával rendelkezik programok biztonsági mentésére, opcionálisan 32 GB-os micro SD kártyával bővíthető. Működési hőmérséklet-tartománya 0-55 °C (vízszintes telepítés esetén), méretei pedig kompaktak (90 mm magasság, 130 mm szélesség, 70 mm mélység), ami lehetővé teszi a helytakarékos beépítést ipari környezetbe. Az egység szerelhető szabványos TH35-15 vagy TH35-7,5 DIN sínre, illetve panelre rögzítő készlet segítségével. A készülék IP20-as védettséggel rendelkezik, ha a védőburkolat a helyén van.
A vezérlő fejlett funkciókat kínál a számláló bemenetekkel is: 4 gyors bemenet HSC (High Speed Counter) módban akár 100 kHz-es frekvencián, 32 bites számlálással, különböző jeladó típusok támogatásával, beleértve a kvadratúra (x1, x2, x4), impulzus/irány, egyfázisú és CW/CCW módokat. A bemeneti és kimeneti áramkörök szigeteltsége és a különböző védelmi funkciók, mint például a túlterhelés és rövidzárlat elleni védelem 3,8 A-nél, biztosítják a hosszú távú, megbízható működést ipari környezetben. Mindezek a tulajdonságok a Schneider Electric TM200CE24U controllert kiváló választássá teszik olyan felhasználók számára, akiknek megbízható, sokoldalú és könnyen programozható vezérlőre van szükségük közepes bonyolultságú automatizálási feladatokhoz.
Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200CE24U -PLC, 24 I/O1xRS485, 1xEthernet, tranzisztoros kimenet (sink), 24 VDC műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: Easy Modicon M200
Termék vagy komponens típus: Logikai vezérlő
Névleges tápfeszültség: 24 V DC
Digitális I/O szám: 24
Bemenetek
Digitális bemenetek száma:
I2...I5: 4 gyors bemenet
I0, I1, I6, I7: 4 nagy sebességű bemenet
I8...I13: 6 normál bemenet
Digitális bemeneti feszültség: 24 V
Digitális bemeneti feszültség típusa: DC
Digitális bemeneti áram: 7 mA bemenetenként
Digitális bemeneti logika: Sink vagy source (pozitív/negatív) típus 1 az IEC 61131-2 szerint
Kimenetek
Digitális kimenetek száma:
Q0...Q1: 2 gyors kimenet (PLS/PWM/PTO mód)
Q2...Q9: 8 tranzisztoros kimenet
Digitális kimeneti feszültség: 24 V DC
Digitális kimeneti áram: 0.5 A
Digitális kimenet típusa: Tranzisztor
Digitális kimeneti logika: Negatív logika (sink)
Teljesítmény adatok
Teljesítményfelvétel: 10 W 24 V DC mellett (maximális I/O-val)
Maximum kimeneti közös áram: 2 A COM 0-nál, 3 A COM 1-nél
Kimeneti frekvencia: 100 kHz gyors kimeneteken (PWM/PLS mód) Q0...Q1 terminálokon
Kommunikáció
Integrált csatlakozás típusa:
USB port mini B USB 2.0 csatlakozóval
Nem szigetelt soros link 1 sorkapcsos csatlakozóval és RS485 interfésszel
Nem szigetelt soros link 2 sorkapcsos csatlakozóval és RS232/RS485 interfésszel
Ethernet Modbus TCP/IP RJ45 csatlakozóval és 1 Ethernet port 10/100BASE-T interfésszel
Szigetelt soros link 2 sorkapcsos csatlakozóval és RS485 interfésszel
Fizikai tulajdonságok
Magasság: 90 mm
Szélesség: 130 mm
Mélység: 70 mm
IP védelmi fokozat: IP20 védőburkolattal
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
138 mm
Magasság méret
136 mm
Mélység
70 mm