Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200C24R - PLC, 24 I/O1xRS485, relés kimenet, 230 VAC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM200C24R modell 24 diszkrét I/O-val rendelkezik, amelyek közül 14 bemenet és 10 relés kimenet. A bemenetek különböző típusúak: 4 nagy sebességű bemenet (I0, I1, I6, I7), 4 gyors bemenet (I2-I5), valamint 6 normál bemenet (I8-I13), amelyek 24 V DC feszültséggel működnek, 7 mA bemeneti árammal. A bemeneti logika lehet nyelő vagy forrás (pozitív/negatív) típusú, az IEC 61131-2 szabványnak megfelelően. A 10 relés kimenet alapállapotban nyitott típusú, és képes kezelni 24 V DC vagy 220 V AC feszültséget, egyenként 2 A terhelhetőséggel. A relés kimenetek 100.000 kapcsolási ciklust biztosítanak mind AC-12, 240 V, 480 VA rezisztív, mind DC-12, 24 V, 48 W rezisztív terheléssel.
A TM200C24R vezérlő számos fejlett funkciót kínál, például állítható PID szabályozót akár 14 egyidejű hurokig, valamint különböző számláló bemeneteket, amelyek quadrature (x1, x2, x4), impulzus/irány, egyfázisú vagy CW/CCW üzemmódokban működhetnek, akár 100 kHz-es frekvenciáig. A gyors végrehajtási idő - 0,3 ms 1 KInstruction esetén, 0,2 µs Boole-művelet esetén - biztosítja a hatékony működést. A vezérlő állapotát különböző LED-ek jelzik: tápellátás (PWR), futás (RUN), modulhiba (ERR), SD kártya hozzáférés (SD), elem állapot (BAT), soros kapcsolat (SL1), valamint I/O állapotjelzők.
Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200C24R -PLC, 24 I/O1xRS485, relés kimenet, 230 VAC műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Easy Modicon M200
Termék típusa: Logikai vezérlő
Tápfeszültség: 100...240 V AC (85...264 V)
Diszkrét I/O száma: 24
Kimenetek: 10 relés normál nyitott
Teljesítményfelvétel: 52...64 VA 100...240 V AC (teljes I/O terhelésnél)
Bemeneti jellemzők
Bemeneti feszültség: 24 V DC
Bemeneti áram: 7 mA
Bemeneti logika: Nyelő vagy forrás (pozitív/negatív) típus 1 az IEC 61131-2 szerint
Bemeneti impedancia: 3,3 kOhm
Garantált 1-es állapot feszültség: >= 15 V
Garantált 0-ás állapot feszültség: <= 5 V
Kimeneti jellemzők
Kimeneti feszültség: 24 V DC / 220 V AC
Kimeneti áram: 2 A
Kimeneti típus: Relé, alaphelyzetben nyitott
Kimeneti feszültség határok: 30 V DC / 250 V AC
Maximum áram kimeneti közösönként: 4 A (COM0, COM1, COM2)
Elektromos élettartam: 100000 ciklus AC-12, 240 V, 480 VA, rezisztív / 100000 ciklus DC-12, 24 V, 48 W, rezisztív
Kapcsolási frekvencia: 0,1 Hz maximális terheléssel
Mechanikai élettartam: 20000000 ciklus
Minimális terhelés: 10 mA 5 V DC-nél
Kommunikáció
Memória és feldolgozási képességek
Memória kapacitás: 512 byte belső flash programmentéshez
Adattárolás: 32 GB micro SD kártya (opcionális)
Elem típus: BR2032 Li-CFx (Lítium-szén monofluorid), élettartam: 5 év
Biztonsági mentési idő: 3 év 25 °C-on (tápellátás kimaradása esetén)
Esemény feladat végrehajtási idő: 60 µs válaszidő
Óradrift: <= 90 s/hónap 25 °C-on
Számláló képességek
Szabályozási hurok: Állítható PID szabályozó akár 14 egyidejű hurokig
Vezérlőjel típusok: Quadrature (x1, x2, x4) 100 kHz-en, Impulzus/irány 100 kHz-en, Egyfázisú 100 kHz-en, CW/CCW 100 kHz-en
Számláló bemenetek száma: 4 gyors bemenet (HSC mód) 100 kHz-en, 32 bit
Mechanikai jellemzők
Rögzítés: TH35-15 kalapsín (IEC 60715), TH35-7.5 lap vagy panel rögzítőkészlettel (IEC 60715)
Magasság: 90 mm
Mélység: 70 mm
Szélesség: 130 mm
IP védettség: IP20 védőburkolattal
Környezeti feltételek
Üzemi hőmérséklet: 0...55 °C (vízszintes telepítés)
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 10...95% kondenzáció nélkül (üzem és tárolás)
Szennyezettségi fok: <= 2
Üzemi magasság: 0...2000 m
Tárolási magasság: 0...3000 m
Rezgésállóság: 3.5 mm 5...8.4 Hz-en / 1 gn 8.4...150 Hz-en (szimmetrikus sín), 3.5 mm 5...8.7 Hz-en / 2 gn 8.7...150 Hz-en (panel szerelés)
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig, 30 gn 6 ms-ig
Mikromegszakítási immunitás: 10 ms
Termék adatok
Szélesség méret
135,97 mm
Hosszúság méret
145,42 mm
Magasság méret
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
70 mm