Schneider Electric Modicon Easy M100 - TM100C24RN - PLC, 24 I/O, 1xRS485, 230VAC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM100C24RN logikai vezérlő 24 diszkrét I/O ponttal rendelkezik, ebből 14 bemenet és 10 kimenet. A bemenetek három különböző típusba sorolhatók: 2 nagysebességű bemenet (I0...I1), 4 gyors bemenet (I2...I5) és 8 normál bemenet (I6...I13). Mindegyik bemenetcsoport különböző válaszidővel és felhasználási céllal bír. A nagysebességű bemenetek mindössze 5 µs bekapcsolási és kikapcsolási idővel rendelkeznek, ami rendkívül gyors jelfeldolgozást tesz lehetővé. A kimenetek tekintetében a készülék 10 relés kimenettel van felszerelve, amelyek normál nyitott (NO) típusúak, és 24 VDC vagy 220 VAC feszültséggel, valamint max. 2 A áramerősséggel működtethetők. Ezek a relék kiváló tartósságot biztosítanak, mechanikai élettartamuk 20 millió kapcsolási ciklus, elektromos élettartamuk pedig 100.000 ciklus mind AC-12, mind DC-12 üzemmódban.
A TM100C24RN számlálási képességei is figyelemre méltóak: két gyors bemenet (HSC mód) akár 60 kHz-es frekvenciával és 32 bites számlálási kapacitással. A vezérlő támogatja a kvadratúra (x1, x2, x4), impulzus/irány, egyállapotú és CW/CCW jelzésmódokat. A szabályozási funkciókat tekintve a készülék akár 14 egyidejű PID szabályozó kört is képes kezelni, ami rendkívül sokoldalúvá teszi komplex szabályozási feladatokban.
A programozási kapacitás tekintetében a TM100C24RN 1024 kB belső flash memóriával rendelkezik, amely akár 10.000 utasítást is képes tárolni. Az eseményvezérelt feladatok végrehajtási ideje mindössze 0,3 ms, míg a Bool műveletekhez 0,2 µs szükséges. Opcionálisan a vezérlő támogatja a 32 GB-os micro SD kártyát is az adatok tárolására. A készülék megjelenésében kompakt, méretei: 90 mm magasság, 130 mm szélesség és 70 mm mélység, súlya pedig mindössze 0,351 kg. Felszerelése történhet TH35-15 vagy TH35-7,5 típusú DIN sínre, illetve panel szereléshez rögzítő készlettel.
Schneider Electric Modicon Easy M100 - TM100C24RN -PLC, 24 I/O, 1xRS485, 230VAC műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Easy Modicon M100
Termék típusa: Logikai vezérlő
Névleges tápfeszültség: 100...240 V AC
Diszkrét I/O száma: 24
Diszkrét kimenetek száma: 10 relé
Diszkrét bemeneti feszültség: 24 V DC
Diszkrét bemeneti áram: 7 mA normál bemenetnél, 7 mA gyors bemenetnél, 9 mA nagysebességű bemenetnél
Diszkrét kimeneti feszültség: 24 V DC, 220 V AC
Diszkrét kimeneti áram: 2 A
Diszkrét kimenet típusa: Relé, alaphelyzetben nyitott
Teljesítményfelvétel: 31...43 VA 100...240 V AC (max I/O-val)
Kiegészítő adatok
Tápfeszültség határértékek: 85...264 V
Bemeneti feszültség 1-es állapot: >= 15 V
Bemeneti feszültség 0 állapot: <= 5 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Bekapcsolási áram: 50 A
Bemeneti impedancia: 3,3 kOhm normál bemenetnél, 3,3 kOhm gyors bemenetnél, 2,81 kOhm nagysebességű bemenetnél
Válaszidők
Gyors bemenet bekapcsolás: 35 µs (I2...I5)
Gyors bemenet kikapcsolás: 100 µs (I2...I5)
Nagysebességű bemenet bekapcsolás: 5 µs (I0...I1)
Nagysebességű bemenet kikapcsolás: 5 µs (I0...I1)
Relés kimenet bekapcsolás: 10 ms (Q0...Q9)
Relés kimenet kikapcsolás: 10 ms (Q0...Q9)
Normál bemenet bekapcsolás: 35 µs (I6...I13)
Normál bemenet kikapcsolás: 100 µs (I6...I13)
Kimeneti jellemzők
Kimeneti feszültség határértékek: 30 V DC, 250 V AC
Maximum áram kimenetenként: 4 A (COM 0), 4 A (COM 1), 4 A (COM 2)
Elektromos élettartam: 100000 ciklus AC-12, 240 V, 480 VA, rezisztív; 100000 ciklus DC-12, 24 V, 48 W, rezisztív
Kapcsolási frekvencia: 0,1 Hz maximum terheléssel, 5 Hz terhelés nélkül
Mechanikai élettartam: 20000000 ciklus
Minimális terhelés: 10 mA 5 V DC-nél
Memória és teljesítmény
Memóriakapacitás: 1024 kB belső flash, 10000 utasítás tárolására
Adattárolás: 32 GB micro SD kártya (opcionális)
1 KInstruction végrehajtási ideje: 0,3 ms esemény és periodikus feladatnál
Boolean utasítás végrehajtási ideje: 0,2 µs
Esemény feladat végrehajtási ideje: 60 µs
Kommunikáció
Fizikai jellemzők
Magasság: 90 mm
Szélesség: 130 mm
Mélység: 70 mm
Nettó súly: 0,351 kg
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 védőburkolattal
Üzemi hőmérséklet: 0...55 °C (vízszintes telepítésnél)
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
136,81 mm
Hosszúság méret
142,7 mm
Magasság méret
94,66 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
70 mm