Schneider Electric Modicon ABE7 - ABE7R16S212 - elosztóblokk, fix 1NO EMR relés, 5A, 16ki digitális csatorna
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Modicon ABE7 elosztóblokk, fix 1NO EMR relés, 5A, 16ki digitális csatorna ABE7R16S212 Schneider
\nInterfész, forrasztott electromechanikus relé ABE7, 16 csatorna, relé 10mm. termékcsalád: Advantys Telefast ABE7 - termék vagy komponens típusa: elektromechanikus kimeneti relé alap. Előnyök : Egyszerűsítse kábelezését!. Az Advantys Telefast nagyobb egyszerűséget nyújt a kábelezés ésszerűsítéséhez az automatizálási rendszer berendezésiben.... Alkalmazások: - Mindenféle ipari alkalmazáshoz..
Termék adatok
Szélesség méret
81,9999999999999 mm
Hosszúság méret
212 mm
Magasság méret
70 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
24
Szín
szürke
Pólusszám
16
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram (In)
0,09 A