Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A biztonságos működést 2A-es beépített gyorsbiztosíték garantálja (PLC oldali védelem), amely hatékonyan védi a rendszert rövidzárlat esetén. A beépített zöld LED kijelző egyértelmű visszajelzést ad a tápellátás meglétéről, így az esetleges problémák gyorsan észlelhetők. Az egység maximális tápáramfelvétele 1,8A, az egyes csatornák áramterhelhetősége pedig 0,5A, ami a legtöbb ipari alkalmazáshoz teljesen elegendő. A kimeneti közös pontra maximálisan csatlakoztatható áram szintén 1,8A.
A telepítés rendkívül egyszerű: az ABE7H16C10 kétféle módon is rögzíthető, választásod szerint 35 mm-es szimmetrikus DIN sínre pattintható, vagy csavarokkal közvetlenül a szerelőlapra is rögzíthető (a rögzítőkészlet mellékelve). A tápfeszültség biztosítékán fellépő feszültségesés mindössze 0,3V, ami minimális energiaveszteséget jelent. A 2000V-os szigetelési feszültség és az IP2X védettség (IEC 60529 szerint) garantálja a biztonságos üzemeltetést. Az egység csavarjainak meghúzási nyomatéka 0,6 Nm, lapos Ø 3,5 mm csavarhúzóval.
Az ABE7H16C10 kiemelkedően ellenálló a környezeti hatásokkal szemben: 15 g gyorsulást is kibír 11 ms-ig tartó ütés esetén (IEC 60068-2-27 szerint), rezgésállósága 2 g a 10-150 Hz frekvenciatartományban (IEC 60068-2-6 szerint). Az elektrosztatikus kisülésekkel szemben 4 kV kontakt és 8 kV légköri kisülés esetén is védett (3. szint az IEC 61000-4-2 szerint). A sugárzott mezőkkel szemben 10 V/m (26 MHz - 1 GHz) ellenállással rendelkezik, és a gyors tranziensek ellen 2 kV-os védettséget nyújt. A -5 és +60 °C közötti működési hőmérséklet-tartomány és a -40 és +80 °C közötti tárolási hőmérséklet-tartomány szinte minden ipari környezetben lehetővé teszi a használatát. A termék számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, beleértve a GL, DNV, CSA, UL és EAC minősítéseket.
Schneider Electric Modicon ABE7 - ABE7H16C10 műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Modicon ABE7
Termék típusa: Passzív diszkrét I/O elosztóblokk
Elosztóblokk típusa: Miniatűr kivitel
Névleges tápfeszültség [Us]: 19...30 V (IEC 61131-2 szabványnak megfelelően)
Csatornák száma: 16
Csatornánkénti csatlakozók száma: 1
Csatlakozási lehetőségek
Csatlakozás típusa: Csavaros csatlakozók, a következő vezeték keresztmetszetekkel:
- 1 x 0,09...1 x 1,5 mm², 0,09…1,5 mm² (AWG 28...AWG 16) rugalmas, érvéghüvellyel
- 1 x 0,14...1 x 2,5 mm², 0,14…2,5 mm² (AWG 26...AWG 12) tömör
- 1 x 0,14...1 x 2,5 mm², 0,14…2,5 mm² (AWG 26...AWG 14) rugalmas, érvéghüvely nélkül
- 2 x 0,09...2 x 0,75 mm², 0,09…0,75 mm² (AWG 28...AWG 20) rugalmas, érvéghüvellyel
- 2 x 0,2...2 x 2,5 mm², 0,2…2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) tömör
Kiegészítő jellemzők
Tápfeszültség típusa: DC
Vízszintes sorok száma: 1
Állapotjelző LED: 1 LED (zöld) bekapcsolt állapot jelzésére
Polaritás elosztás: Nincs
Rövidzárvédelem: 2 A belső biztosíték, 5 x 20 mm, gyors olvadású (PLC oldalon)
Rögzítési mód: Bepattintható (35 mm-es szimmetrikus DIN sínre) vagy csavarokkal (szilárd lemezre rögzítőkészlettel)
Maximális tápáram: 1,8 A
Csatornánkénti áram: 0,5 A
Kimeneti közös pontra maximális áram: 1,8 A
Feszültségesés a tápellátás biztosítékán: 0,3 V
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 2000 V
Telepítési kategória: II az IEC 60664-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 0,6 N.m lapos Ø 3,5 mm csavarhúzóval
Környezeti jellemzők
Termék tanúsítványok: GL, DNV, CSA, UL, EAC
IP védelmi fokozat: IP2X az IEC 60529 szerint
Izzóhuzalos vizsgálat ellenállása: 750 °C, kioltási idő <30 s az IEC 60695-2-11 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az IEC 60068-2-27 szerint
Rezgésállóság: 2 gn (f= 10…150 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Elektrosztatikus kisülés elleni védelem: 4 kV (érintkezési) 3. szint az IEC 61000-4-2 szerint, 8 kV (légköri) 3. szint az IEC 61000-4-2 szerint
Sugárzott mezők elleni védelem: 10 V/m (26000000...1000000000 Hz) az IEC 61000-4-3 szerint, 3. szint
Gyors tranziensek elleni védelem: 2 kV 3. szint az IEC 61000-4-4 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -5…60 °C az IEC 61131-2 szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40…80 °C az IEC 61131-2 szerint
Szennyezettségi fokozat: 2 az IEC 60664-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
83 mm
Hosszúság méret
136 mm
Magasság méret
70 mm