Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SU45M2 - 32 szervohajtás, 300 W, 1f, 230 VAC, Modbus, sercos III
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32SU45M2 szervohajtás egy kompakt, könyvformátumú motion servo drive, amely kifejezetten precíziós mozgásvezérlési alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. Ez a servo drive 1,5A folyamatos kimeneti áramot biztosít 8 kHz kapcsolási frekvencián, és egyfázisú, 100-120V (-15%...+10%) vagy 200-240V (-15%...+10%) tápfeszültséggel működtethető.
A szervohajtás kompakt kialakításának köszönhetően könnyen beilleszthető szűk vezérlőszekrényekbe is. A 68 mm széles, 270 mm magas és 237 mm mély készülékház természetes konvekcióval hűthető. Teljesítménye 115V-on 0,15 kW, míg 230V-on 0,3 kW (8 kHz kapcsolási frekvencián). A folyamatos teljesítmény 115V-on 200W, 230V-on pedig 500W. Rövid ideig (5 másodpercig) akár 3A csúcsáramot is leadhat 115V-on, illetve 4,5A-t 230V-on, ami ideálissá teszi olyan alkalmazásokhoz, ahol időnként nagyobb nyomatékra van szükség.
A Lexium 32 LXM32SU45M2 széleskörű környezeti feltételek között működik: 0-50°C üzemi hőmérsékleten (UL szerint), akár 85%-os páratartalom mellett kondenzáció nélkül (IEC 60721-3-3 Class 3K3 szabvány szerint). Az IP20 védettségi fokozat biztosítja az alapvető védelmet, ugyanakkor speciális környezeti feltételek esetén (por, korrozív gázok, magas páratartalom kondenzáció veszélyével, csepegő víz, fröccsenő folyadék) a készüléket IP54 védettségű fémszekrénybe kell szerelni, ahol a belső hőmérséklet nem haladhatja meg a 60°C-ot. A készülék védve van túlfeszültség ellen (III. kategória), és maximális szivárgási árama 30 mA. A szervohajtás kompatibilis a BSH (55 mm, 1 motor stacks) szervomotorokkal, ami további rugalmasságot biztosít a rendszertervezésben.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SU45M2 -32 szervohajtás, 300 W, 1f, 230 VAC, Modbus, sercos III műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Készülék rövid neve: LXM32S
Termék vagy összetevő típusa: Mozgásvezérlő szervohajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Hálózati fázisok száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség [Us]: 100...120 V - 15...10 % és 200...240 V - 15...10 %
Tápfeszültség határok: 85…132 V és 170…264 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
Teljesítmény adatok
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 1.5 A 8 kHz-nél
3 másodperces csúcs kimeneti áram: 3 A 115 V-nál 5 s-ig, 4.5 A 230 V-nál 5 s-ig
Folyamatos teljesítmény: 200 W 115 V-nál, 500 W 230 V-nál
Névleges teljesítmény: 0.15 kW 115 V-nál 8 kHz-en, 0.3 kW 230 V-nál 8 kHz-en
Vonali áram: 2.6 A 85 % 115 V-nál, 5 mH külső vonali fojtóval, 3.4 A 100 % 230 V-nál, 5 mH külső vonali fojtóval, 2.9 A 173 % 115 V-nál, vonali fojtó nélkül, 2.9 A 181 % 230 V-nál, vonali fojtó nélkül
Kiegészítő adatok
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Terminál, szorítási kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Meghúzási nyomaték CN8: 0.5 N.m
Bemenet/kimenet
Diszkrét bemenetek száma: 2 rögzítő diszkrét bemenet
Diszkrét bemenet típusa: Rögzítés (CAP terminálok)
Mintavételezési időtartam: 0.25 ms
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V DC rögzítéshez
Diszkrét bemenet logika: Pozitív (STO_A komplement, STO_B komplement) 0. állapotban: < 5 V, 1. állapotban: > 15 V, megfelel az EN/IEC 61131-2 1. típusnak
Válaszidő: <= 5 ms STO_A komplement, STO_B komplement
Diszkrét kimenetek száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Diszkrét kimenet feszültség: <= 30 V DC
Diszkrét kimenet logika: Pozitív vagy negatív (DO), megfelel az EN/IEC 61131-2-nek
Érintkező visszapattanási idő: <= 1 ms STO_A komplement, STO_B komplement esetén
Fékezési áram: 50 mA
Kimeneti válaszidő: 250 µs (DO) diszkrét kimenet(ek)nél
Kommunikáció és biztonság
Állapot LED: 1 LED (piros) szervohajtás feszültség
Jelzési funkció: Hibák megjelenítése 7 szegmenses kijelzőn
Jelölések: CE
Fizikai jellemzők
Üzemeltetési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Terméktkompatibilitás: BSH szervomotor (55 mm, 1 motor stacks)
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Környezeti jellemzők
Elektromágneses kompatibilitás: Vezetett EMC megfelel az EN 55011 A osztály 1. csoportnak
Rezgésállóság: 1 gn (f= 13…150 Hz) az EN/IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az EN/IEC 60028-2-27 szerint
Szennyezési fokozat: 2 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti jellemző: 3C1 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: 0…50 °C az UL szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Hűtés típusa: Természetes konvekció
Üzemeltetési magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül
Szerelési útmutató
A LXM32SU45M2 szervohajtást természetes konvekcióval hűtik. A szervohajtást függőlegesen kell felszerelni (± 10%). A készülékház alján csatlakoztatott kábelek esetében legalább 200 mm szabad helyet kell biztosítani a csatlakozókábelek hajlítási sugara miatt.
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
106 mm
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V