Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD72N4 - 32 szervohajtás, 7000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, sercos III
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 termékvonal LXM32SD72N4 típusú motion szervohajtása egy rendkívül fejlett, nagy teljesítményű automatizálási komponens, amely precíz mozgásvezérlést biztosít ipari alkalmazásokhoz. Ez a háromfázisú, könyv formátumú szervohajtás 208-480V közötti tápfeszültséggel működtethető, és névlegesen 7 kW teljesítményre képes.
Az LXM32SD72N4 szervohajtás 24 A folyamatos kimeneti áramot biztosít 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett, míg rövid időre akár 72 A csúcsáramot is leadhat 5 másodpercig. A készülék folyamatos teljesítménye 6500 W 208 V-on és 13000 W 400/480 V-on, ami széles alkalmazási területet tesz lehetővé a modern ipari környezetben. A beépített EMC szűrőnek köszönhetően minimalizálja az elektromágneses interferenciát a környező berendezésekkel. A Schneider Electric Lexium 32 szervohajtás sercos III kommunikációs interfésszel rendelkezik, amely valós idejű, nagy sebességű adatátvitelt biztosít a vezérlőrendszerrel.
A biztonságot szolgálja a beépített STO (Safe Torque Off) funkció, amely SIL 3 szintű biztonsági integritást nyújt az EN/IEC 61508 szabvány szerint. Ez a funkció lehetővé teszi a motor nyomatékának biztonságos kikapcsolását vészhelyzet esetén, anélkül, hogy a teljes rendszert le kellene állítani. Az LXM32SD72N4 szervohajtás IP20 védettségi fokozattal rendelkezik, és 0-50°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető. A készülék kompakt kialakítású, méretei 108 mm (szélesség) × 270 mm (magasság) × 237 mm (mélység), súlya mindössze 4,8 kg.
Műszaki szempontból fontos megemlíteni a diszkrét ki- és bemeneteket: a készülék 2 fogadó diszkrét bemenettel és 3 logikai kimenettel rendelkezik. A CAP terminálokon keresztül csatlakoztatható bemenetek mintavételezési ideje 0,25 ms, míg a bemeneti logika pozitív, 24 V DC feszültséggel működik. A kimeneti válaszidő mindössze 250 µs, ami rendkívül gyors reakcióidőt biztosít a kritikus alkalmazásokhoz. Az elektromos csatlakozás sorkapocs típusú, 3 mm² befogadóképességgel, ami az AWG 12 méretű vezetékeknek felel meg. A szervohajtás kompatibilis a BMH szervomotorokkal (140 mm, 2 motorelemmel).
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD72N4 -32 szervohajtás, 7000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, sercos III műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32S
Termék vagy komponens típusa: Motion szervohajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Hálózat fázisszáma: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V -15...10%
380...480 V -15...10%
Tápfeszültség határértékek: 170...264 V
323...528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz -5...5%
Hálózati frekvencia: 47,5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Teljesítmény paraméterek
Folyamatos kimeneti áram: 24 A 8 kHz-en
Kimeneti áram 3s csúcs: 72 A 208 V-on 5 másodpercig
72 A 480 V-on 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 6500 W 208 V-on
13000 W 400 V-on
13000 W 480 V-on
Névleges teljesítmény: 5 kW 208 V-on 8 kHz-en
7 kW 400 V-on 8 kHz-en
7 kW 480 V-on 8 kHz-en
Elektromos jellemzők
Vonali áram: 21,1 A 34% 208 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
22,5 A 45% 400 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
19,5 A 55% 480 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
21,9 A 106% 208 V-on, vonali fojtó nélkül
17,3 A 126% 400 V-on, vonali fojtó nélkül
14,6 A 129% 480 V-on, vonali fojtó nélkül
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Csatlakozás és szerelés
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Sorkapocs, befogadóképesség: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0,5 N.m
I/O és kommunikáció
Diszkrét bemenetek száma: 2 capture diszkrét bemenet
Diszkrét bemenet típusa: Capture (CAP terminálok)
Mintavételezési idő: 0,25 ms
Diszkrét bemeneti feszültség: 24 V DC capture funkcióhoz
Diszkrét bemeneti logika: Pozitív (STO_A komplement, STO_B komplement) 0 állapotban: < 5 V, 1 állapotban: > 15 V, az EN/IEC 61131-2 1-es típusnak megfelelően
Válaszidő: <= 5 ms STO_A komplement, STO_B komplement
Diszkrét kimenetek száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Diszkrét kimeneti feszültség: <= 30 V DC
Diszkrét kimeneti logika: Pozitív vagy negatív (DO) az EN/IEC 61131-2 szerint
Kommunikációs interfész: SERCOS III, integrált
Biztonság és jelzések
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint
Állapotjelző LED: 1 LED (piros) szervohajtás feszültség
Jelzési funkció: Hibák megjelenítése 7 szegmenses kijelzőn
Jelölés: CE
Fizikai jellemzők
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Termék kompatibilitás: BMH szervomotor (140 mm, 2 motor stack)
Szélesség: 108 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Nettó tömeg: 4,8 kg
Környezeti feltételek
Elektromágneses kompatibilitás: Vezetett EMC az EN 55011 A osztály 1 csoport szerint
Szennyezettségi fok: 2 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti jellemző: 3C1 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C az UL szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Hűtés típusa: Integrált ventilátor
Üzemi magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkenés nélkül
Termék adatok
Szélesség méret
276 mm
Hosszúság méret
325 mm
Magasság méret
141 mm
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V