Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD30M2 - 32 szervohajtás, 1600 W, 1f, 230 VAC, Modbus, sercos III
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Lexium 32 LXM32SD30M2 szervohajtás 100-120V és 200-240V közötti tápfeszültséggel működtethető, ami rugalmas telepítést tesz lehetővé különböző ipari környezetben. A készülék névleges teljesítménye 115V-on 0,8 kW, míg 230V-on 1,6 kW. A folyamatos kimeneti áram 8 kHz-es kapcsolási frekvencia mellett 10A, miközben a csúcsáram 115V-on 5 másodpercre elérheti a 15A-t, 230V-on pedig akár a 30A-t is. Ez a teljesítmény különösen előnyös olyan alkalmazásoknál, ahol gyors dinamikus mozgások és precíz pozicionálás szükséges.
A Lexium 32 szervo hajtás kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 68 mm, magassága 270 mm, mélysége 237 mm, és mindössze 2,1 kg a tömege. Az IP20-as védettségi szint biztosítja az alapvető védelmet, miközben a készülék 0-50 °C közötti környezeti hőmérsékleten történő üzemeltetésre van méretezve. A hűtésről beépített ventilátor gondoskodik, amely hatékony hőelvezetést biztosít még intenzív használat esetén is. A hajtás tengerszint feletti 1000 méteres magasságig használható teljesítménycsökkentés nélkül, ami széles körű telepítési lehetőségeket kínál.
Műszaki szempontból fontos megemlíteni, hogy a Lexium LXM32SD30M2 két fogó diszkrét bemeneti csatornával, három logikai kimenettel, valamint 24V DC működésű kommunikációs interfésszel rendelkezik. Az elektromos szigetelés a tápellátás és a vezérlés között biztosított. A készülék csatlakoztatásához 3 mm²-es kapacitású csatlakozók állnak rendelkezésre, amelyek megfelelnek az AWG 12 szabványnak. A szervomotor kompatibilitást illetően a BMH sorozatú (70 mm, 2 motor stacks) szervomotorokkal való használatra optimalizálták. A CE jelölés biztosítja a termék európai szabványoknak való megfelelőségét, és rendelkezik CSA tanúsítvánnyal is.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD30M2 -32 szervohajtás, 1600 W, 1f, 230 VAC, Modbus, sercos III műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32S
Termék vagy komponens típus: Motion szervo hajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Hálózati fázisok száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség: 100...120 V - 15...10 %, 200...240 V - 15...10 %
Tápfeszültség határértékek: 85...132 V, 170...264 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Teljesítmény adatok
Folyamatos kimeneti áram: 10 A 8 kHz-nél
Kimeneti csúcsáram 3s: 15 A 115 V-nál 5 s-ig, 30 A 230 V-nál 5 s-ig
Folyamatos teljesítmény: 800 W 115 V-nál, 2200 W 230 V-nál
Névleges teljesítmény: 0.8 kW 115 V 8 kHz-nél, 1.6 kW 230 V 8 kHz-nél
Vonali áram: 9.9 A 72 % 115 V-nál külső 2 mH vonali fojtóval, 14.1 A 86 % 230 V-nál külső 2 mH vonali fojtóval, 12.9 A 135 % 115 V-nál fojtó nélkül, 12.7 A 135 % 230 V-nál fojtó nélkül
Kiegészítő információk
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Tápellátás és vezérlés között
Kábel típusa: Egyszálas IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Terminál, szorítási kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0.5 N.m
I/O és kommunikáció
Diszkrét bemenetek száma: 2 capture diszkrét bemenet
Diszkrét bemenet típusa: Capture (CAP terminálok)
Mintavételi időtartam: 0.25 ms
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V DC capture-höz
Diszkrét kimenet szám: 3
Diszkrét kimenet típus: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Diszkrét kimenet feszültség: <= 30 V DC
Fékezési áram: 50 mA
Kimenet válaszidő: 250 µs (DO) diszkrét kimenetekhez
Biztonsági és kommunikációs funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint
Kommunikációs interfész: SERCOS III, integrált
Állapot LED: 1 LED (piros) szervo hajtás feszültség
Jelzési funkció: Hibák megjelenítése 7 szegmens
Jelölés: CE
Fizikai jellemzők
Működési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Termék kompatibilitás: Szervomotor BMH (70 mm, 2 motor stacks)
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Nettó tömeg: 2.1 kg
Környezeti feltételek
Elektromágneses kompatibilitás: Vezetett EMC az EN 55011 class A group 1 szerint
Szabványok: EN/IEC 61800-3
Termék tanúsítványok: CSA
IP védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint
Rezgésállóság: 1 gn (f= 13...150 Hz) az EN/IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az EN/IEC 60028-2-27 szerint
Szennyezési fokozat: 2 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Relatív páratartalom: Class 3K3 (5 - 85 %) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Környezeti levegőhőmérséklet működés közben: 0...50 °C a UL szerint
Környezeti levegőhőmérséklet tároláskor: -25...70 °C
Hűtés típusa: Integrált ventilátor
Üzemi magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
106 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V