Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD18N4 - 32 szervohajtás, 1800 W, 3f, 480 VAC, Modbus, sercos III
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szervohajtás háromfázisú tápellátással működik, 208V-tól 480V-ig terjedő névleges feszültségtartományban. Az eszköz rugalmasan alkalmazkodik a különböző ipari környezetekhez, hiszen tápfeszültség-tartománya 170V-tól 264V-ig, illetve 323V-tól 528V-ig terjed. Az integrált EMC szűrővel ellátott szervohajtás 8 kHz-es kapcsolási frekvencián 6A folyamatos kimeneti áramot biztosít, míg 5 másodperces csúcsterhelés esetén akár 18A kimeneti áramot is képes szolgáltatni mind 208V, mind 480V esetén. A hajtás folyamatos teljesítménye 1700W 208V-on, illetve 3300W 400V és 480V feszültségen. Névleges teljesítménye 1,2 kW 208V-on, valamint 1,8 kW 400V és 480V tápfeszültségen, 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett.
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32SD18N4 szervohajtás különleges jellemzője a beépített biztonsági funkció - az STO (Safe Torque Off), amely megfelel az EN/IEC 61508 szabvány szerinti SIL 3 biztonsági szintnek. A kommunikáció területén a hajtás integrált SERCOS III interfésszel rendelkezik, amely gyors és megbízható adatátvitelt biztosít. Az állapotjelzésről egy piros LED gondoskodik, amely a szervohajtás feszültségét jelzi, míg a 7-szegmenses kijelző a hibák megjelenítésére szolgál. A készülék CE jelöléssel rendelkezik, és kompatibilis a BMH típusú szervomotorokkal (100 mm, 1 motor stacks). A hajtás méretei: 68 mm szélesség, 270 mm magasság és 237 mm mélység, nettó tömege pedig 2,1 kg. Mechanikai rögzítése függőleges pozícióban történik, ±10 fokos tűréssel.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32SD18N4 -32 szervohajtás, 1800 W, 3f, 480 VAC, Modbus, sercos III műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32S
Termék vagy komponens típusa: Motion szervohajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Hálózati fázisok száma: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 %
380...480 V - 15...10 %
Tápfeszültség határok: 170...264 V
323...528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47,5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 6 A 8 kHz-en
Kimeneti csúcsáram 3s: 18 A 208 V-on 5 másodpercig
18 A 480 V-on 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 1700 W 208 V-on
3300 W 400 V-on
3300 W 480 V-on
Névleges teljesítmény: 1,2 kW 208 V-on 8 kHz
1,8 kW 400 V-on 8 kHz
1,8 kW 480 V-on 8 kHz
Vonali áram: 6 A 78 % 208 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
6,9 A 90 % 400 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
6 A 98 % 480 V-on, 1 mH külső vonali fojtóval
6,2 A 140 % 208 V-on, vonali fojtó nélkül
5,2 A 161 % 400 V-on, vonali fojtó nélkül
4,5 A 165 % 480 V-on, vonali fojtó nélkül
Kiegészítő adatok
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgó áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Sorkapocs, kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0,5 N.m
Funkciók
Diszkrét bemenetek száma: 2 érzékelő diszkrét bemenet
Diszkrét bemenet típusa: Érzékelő (CAP terminálok)
Mintavételezési időtartam: 0,25 ms
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V DC érzékeléshez
Diszkrét kimenet száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint
Kommunikációs interfész: SERCOS III, integrált
Fizikai jellemzők
Üzemeltetési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Termékkompatibilitás: Szervomotor BMH (100 mm, 1 motor stacks)
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Környezeti jellemzők
Elektromágneses kompatibilitás: Vezetett EMC az EN 55011 A osztály 1. csoport szerint
Szabványok: EN/IEC 61800-3
Terméktanúsítványok: CSA
Környezeti jellemző: 3C1 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C az UL szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Hűtés típusa: Integrált ventilátor
Üzemeltetési magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
106 mm
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V