Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD72N4 - 32 szervohajtás, 7000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 termékcsaládba tartozó LXM32MD72N4 motion szervohajtás egy rendkívül megbízható, három fázisú, 208-480V tápfeszültségű, 7kW névleges teljesítményű eszköz, amely kifejezetten precíziós mozgásvezérlési alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. A Book formátumú hajtás kompakt kialakítása ellenére kiemelkedő teljesítményt nyújt, ami ideálissá teszi ipari automatizálási projektekhez, ahol korlátozott a rendelkezésre álló hely.
Az LXM32MD72N4 szervohajtás kimagasló tulajdonságai közé tartozik a 24A folyamatos kimeneti áram 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett, valamint az akár 72A csúcsáram, amit 5 másodpercig képes fenntartani. A hajtás folyamatos teljesítménye 6500W 208V-on, illetve 13000W 400V és 480V feszültségen. Az integrált EMC szűrő biztosítja az elektromágneses kompatibilitást, míg a beépített ventilátor hatékony hűtést garantál még intenzív használat esetén is. A hajtás IP20 védettséggel rendelkezik az EN/IEC 60529 szabvány szerint, ami megfelelő védelmet biztosít a szokásos ipari környezetben.
A Lexium 32 LXM32MD72N4 szervohajtás méretei kompaktak: szélessége 108 mm, magassága 270 mm, mélysége 237 mm. A készülék kompatibilis a BMH szervomotorral (140 mm, 2 motor stacks). Az eszköz telepítése során biztosítani kell a megfelelő szellőzést, és vertikális pozícióban (±10°) kell felszerelni a optimális hűtés érdekében. Az alsó csatlakozású kábelek esetében legalább 200 mm szabad helyet kell hagyni a készülék alatt a megfelelő hajlítási sugár biztosítása érdekében. A 7-szegmenses kijelzővel ellátott szervohajtás könnyen programozható és monitorozható, a hibák könnyen azonosíthatók. A csatlakozók 3 mm²-es vezetékek befogadására alkalmasak, és 0,5 Nm meghúzási nyomatékot igényelnek.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD72N4 műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: Lexium 32
Rövid eszköznév: LXM32M
Termék vagy komponens típusa: Motion szervohajtás
Hálózati fázisszám: Három fázis
Névleges tápfeszültség [Us]: 200...240 V - 15...10 %; 380...480 V - 15...10 %
Tápfeszültség határértékek: 170...264 V; 323...528 V
Tápellátás frekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47,5...63 Hz
EMC szűrő: Beépített
Folyamatos kimeneti áram: 24 A 8 kHz-nél
Kimeneti csúcsáram 3s: 72 A 208 V-nál 5 s-ig; 72 A 480 V-nál 5 s-ig
Folyamatos teljesítmény: 6500 W 208 V-nál; 13000 W 400 V-nál; 13000 W 480 V-nál
Névleges teljesítmény: 5 kW 208 V-nál 8 kHz; 7 kW 400 V-nál; 7 kW 480 V-nál 8 kHz
Áramfelvétel
Hálózati áram:
21,1 A 34 % 208 V-nál, külső 1 mH-s vonali fojtóval
22,5 A 45 % 400 V-nál, külső 1 mH-s vonali fojtóval
19,5 A 55 % 480 V-nál, külső 1 mH-s vonali fojtóval
21,9 A 106 % 208 V-nál, vonali fojtó nélkül
17,3 A 126 % 400 V-nál, vonali fojtó nélkül
14,6 A 129 % 480 V-nál, vonali fojtó nélkül
Kiegészítő jellemzők
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgó áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Kapocs, rögzítési képesség: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0,5 Nm
Diszkrét be- és kimenetek
Diszkrét bemenetek száma: 2 rögzítő diszkrét bemenet
Diszkrét bemenet típusa: Rögzítő (CAP csatlakozók)
Mintavételezési időtartam: 0,25 ms
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V DC rögzítéshez
Diszkrét kimenet száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Diszkrét kimenet feszültség: <= 30 V DC
Kommunikációs és biztonsági jellemzők
Kommunikációs interfész:
Modbus TCP, külön kommunikációs kártyával
CANopen, külön kommunikációs kártyával
CANmotion, külön kommunikációs kártyával
Ethernet/IP, külön kommunikációs kártyával
EtherCAT, külön kommunikációs kártyával
Profibus, külön kommunikációs kártyával
Profinet, külön kommunikációs kártyával
Analóg I/O, külön kommunikációs kártyával
Digitális I/O, beépített
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint
Mechanikai jellemzők
Működési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Termék kompatibilitás: BMH szervomotor (140 mm, 2 motor stacks)
Szélesség: 108 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint
Rezgésállóság: 1 gn (f= 13...150 Hz) az EN/IEC 60068-2-6 szerint
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) páralecsapódás nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: 0...50°C az UL szerint
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -25...70°C
Hűtés típusa: Beépített ventilátor
Üzemeltetési magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül
Termék adatok
Szélesség méret
276 mm
Hosszúság méret
325 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V