Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD30N4 - 32 szervohajtás, 3000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, CANopen/CANmotion
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32AD30N4 egy kompakt, nagy teljesítményű motion servo hajtás, amely professzionális ipari automatizálási rendszerekben használható. Ez a 3 kW-os készülék tökéletes választás precíziós mozgatási feladatokhoz, ahol fontos a pontos pozicionálás és a megbízható működés.
A Lexium 32 LXM32AD30N4 servo hajtás háromfázisú táplálással rendelkezik, és széles tápfeszültség tartományban működtethető: 200-240 V (-15%...+10%) vagy 380-480 V (-15%...+10%) között. A tápfeszültség határok 170-264 V, illetve 323-528 V közöttiek, és a hálózati frekvencia 47,5-63 Hz lehet, ami nagy rugalmasságot biztosít különböző elektromos környezetekben. A készülékbe integrált EMC szűrő található, amely csökkenti az elektromágneses zavarokat. A folyamatos kimeneti áram 10 A 8 kHz-es kapcsolási frekvencia mellett, míg a csúcsáram akár 30 A is lehet 5 másodpercig. A folyamatos teljesítmény 2800 W 208 V-nál, illetve 5600 W 400 V és 480 V mellett. Névleges teljesítménye 2 kW 208 V-nál, valamint 3 kW 400 V és 480 V esetén, 8 kHz kapcsolási frekvenciával.
A Lexium 32 LXM32AD30N4 servo hajtás fizikai méretei kompaktak: szélessége 68 mm, magassága 270 mm, mélysége 237 mm, súlya pedig mindössze 2,6 kg. A telepítési ajánlások szerint a készüléket függőlegesen kell felszerelni (±10%), és gondoskodni kell a megfelelő hűtésről. Az egységbe integrált ventilátor található. A bemeneti és kimeneti csatlakozók sorkapcsok, különböző kapacitással: a CN8 3 mm² (AWG 12), a CN1 és CN10 pedig 5 mm² (AWG 10) méretű vezetékek fogadására alkalmas. A termék tökéletes választás különböző BMH (100 mm, 3 motor stacks; 140 mm, 1 motor stacks) és BSH (100 mm, 3-4 motor stacks; 140 mm, 1 motor stacks) szervomotorokkal való használatra. A készülék CE jelöléssel, valamint UL, CSA és TÜV tanúsítványokkal rendelkezik, ami bizonyítja a magas minőségi és biztonsági standardoknak való megfelelést.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD30N4 -32 szervohajtás, 3000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, CANopen/CANmotion műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32A
Termék vagy komponens típusa: Motion servo hajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Elektromos adatok
Hálózat fázisainak száma: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 % és 380...480 V - 15...10 %
Tápfeszültség határok: 170…264 V és 323…528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 10 A 8 kHz-en
Kimeneti csúcsáram (3 s): 30 A 208 V-nál 5 másodpercig, 30 A 480 V-nál 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 2800 W 208 V-nál, 5600 W 400 V-nál, 5600 W 480 V-nál
Névleges teljesítmény: 2 kW 208 V 8 kHz-en, 3 kW 400 V 8 kHz-en, 3 kW 480 V 8 kHz-en
Kommunikáció
Kommunikációs interfész: CANmotion (integrált), CANopen (integrált)
Csatlakozó típusa: RJ45 (CN4 vagy CN5 jelöléssel)
Hozzáférési módszer: Slave
Címzési lehetőség: 1…127 (CANopen, CANmotion)
Biztonsági funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint, PL = e az ISO 13849-1 szerint
Fizikai jellemzők
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Nettó súly: 2.6 kg
IP védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint, IP20 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti feltételek
Működési környezeti hőmérséklet: 0…50 °C (UL megfelelőséggel)
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Üzemi magasság: <= 1000 m korlátozás nélkül, > 1000...3000 m feltételekkel
Hűtés típusa: Integrált ventilátor
Termék adatok
Szélesség méret
280 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
100 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V