Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD30M2 - 32 szervohajtás, 1600 W, 1f, 230 VAC, Modbus, CANopen/CANmotion
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék kiemelkedő teljesítményt nyújt kompakt méretei (68 × 270 × 237 mm) ellenére. A névleges teljesítmény 115V-on 0,8 kW, míg 230V-on 1,6 kW, ami széles alkalmazási területet fed le. A hajtás folyamatos kimeneti árama 10A 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett, míg csúcsárama 115V-on 15A, 230V-on pedig akár 30A is lehet 5 másodperces időtartamra. Ez kiváló választássá teszi olyan alkalmazásokhoz, ahol nagyobb indítási nyomatékra van szükség. A kompakt, könyv formátumú kialakítás (Book format) pedig könnyű telepítést tesz lehetővé szűkös helyeken is.
A Lexium 32 LXM32AD30M2 kommunikációs szempontból is rendkívül rugalmas: beépített CANmotion és CANopen interfésszel rendelkezik, amelyek támogatják a precíz pozícionálást és komplex mozgásvezérlési feladatokat. A rendszer többféle működési módban használható, beleértve a pozícióvezérlést, sebességprofil-vezérlést, nyomatékprofil-vezérlést és a referenciapont-felvételi (homing) módot. A készülék kompatibilis különböző Schneider Electric szervomotorokkal, például a BMH (70 mm, 100 mm, 140 mm) és BSH (70 mm, 100 mm) sorozatú motorokkal, különböző motortekercs-konfigurációkban, így rugalmasan illeszthető a konkrét alkalmazási követelményekhez.
Lexium 32 szervohajtás műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32A
Termék vagy komponens típusa: Motion szervohajtás
Hajtás formátuma: Book
Hálózat fázisainak száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség: 100...120 V - 15...10 %, 200...240 V - 15...10 %
Tápfeszültség határok: 85...132 V, 170...264 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
Teljesítmény jellemzők
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 10 A, 8 kHz-nél
Kimeneti áram 3s csúcs: 15 A 115 V-nál 5 s-ig, 30 A 230 V-nál 5 s-ig
Folyamatos teljesítmény: 800 W 115 V-nál, 2200 W 230 V-nál
Névleges teljesítmény: 0.8 kW 115 V-nál 8 kHz, 1.6 kW 230 V-nál 8 kHz
Vonali áram: 9.9 A 72 % 115 V-nál külső vonali fojtóval (2 mH), 14.1 A 86 % 230 V-nál külső vonali fojtóval (2 mH), 12.9 A 135 % 115 V-nál vonali fojtó nélkül, 12.7 A 135 % 230 V-nál vonali fojtó nélkül
Kiegészítő jellemzők
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Táp és vezérlés között
Csatlakozási és telepítési adatok
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Sorkapocs, befogási kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8), Sorkapocs, befogási kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN1), Sorkapocs, befogási kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN10)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0.5 N.m, CN1: 0.7 N.m, CN10: 0.7 N.m
Kommunikációs interfész
Kommunikációs interfész: CANmotion, integrált, CANopen, integrált
Hozzáférési módszer: Slave
Biztonsági funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint, PL = e az ISO 13849-1 szerint
Mechanikai jellemzők
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Üzemi helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti feltételek
IP védelmi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C az UL szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Hűtés típusa: Integrált ventilátor
Üzemi magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül, > 1000...3000 m feltételekkel
Termék adatok
Szélesség méret
330 mm
Hosszúság méret
276 mm
Magasság méret
85 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V