Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD18M2 - 32 szervohajtás, 1000 W, 1f, 230 VAC, Modbus, CANopen/CANmotion
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A LXM32AD18M2 egyfázisú táplálású szervohajtás 115V-230V közötti tápfeszültséggel működik, mely -15%/+10% tűréshatáron belül rugalmas felhasználást tesz lehetővé. A készülék névleges teljesítménye 0,5 kW 115V-on, illetve 1 kW 230V-on, 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett. A folyamatos kimeneti áram 6A 8 kHz-en, míg a csúcsáram 10A 115V-on illetve 18A 230V-on, mindkettő maximum 5 másodperces időtartamra. A folyamatos teljesítmény 800W 115V-on és 1600W 230V-on, ami széles alkalmazási területet biztosít.
A LXM32AD18M2 számos bemeneti és kimeneti lehetőséggel rendelkezik: 1 befogó diszkrét bemenet, 2 biztonsági diszkrét bemenet, 4 logikai diszkrét bemenet és 2 diszkrét kimenet, melyek mind 24V DC feszültséggel működnek. A készülék IP20 védettséggel rendelkezik, a működési hőmérséklet-tartománya 0-50°C, és beépített ventilátoros hűtéssel van ellátva. A 48×270×237 mm méretű szervohajtás mindössze 1,8 kg tömegű, és függőleges (+/- 10°) pozícióban kell felszerelni.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD18M2 -32 szervohajtás műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32A
Termék vagy komponens típusa: Mozgás szervohajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Hálózati fázisok száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség: 100...120 V (-15...10%), 200...240 V (-15...10%)
Tápfeszültség határok: 85...132 V, 170...264 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz (-5...5%)
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
Teljesítmény adatok
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 6 A 8 kHz-nél
Kimeneti áram 3s csúcs: 10 A 115 V-on 5 másodpercig, 18 A 230 V-on 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 800 W 115 V-on, 1600 W 230 V-on
Névleges teljesítmény: 0.5 kW 115 V-on 8 kHz mellett, 1 kW 230 V-on 8 kHz mellett
Elektromos jellemzők
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Kábel típusa: Egyszálas IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Csatlakozások
Elektromos csatlakozás:
- Sorkapocs, szorító kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8)
- Sorkapocs, szorító kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN1)
- Sorkapocs, szorító kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN10)
Meghúzási nyomaték:
- CN8: 0.5 N.m
- CN1: 0.7 N.m
- CN10: 0.7 N.m
Be- és kimenetek
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V DC
Diszkrét kimenetek száma: 2
Diszkrét kimenetek típusa: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Fékezési áram: 50 mA
Biztonsági funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint, PL = e az ISO 13849-1 szerint
Kommunikáció
Kommunikációs interfész: CANmotion, integrált; CANopen, integrált
Csatlakozó típusa: RJ45 (CN4 vagy CN5 jelölésű)
Hozzáférési mód: Slave
Átviteli sebesség:
- 1 Mbps 4 m buszhosszra
- 500 kbps 100 m buszhosszra
- 250 kbps 250 m buszhosszra
- 125 kbps 500 m buszhosszra
- 50 kbps 1000 m buszhosszra
Fizikai jellemzők
Állapotjelző LED: 1 LED (piros) szervohajtás feszültség, 1 LED hiba, 1 LED RUN
Működési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Szélesség: 48 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Nettó tömeg: 1.8 kg
Védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint
Környezeti feltételek
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Hűtés típusa: Beépített ventilátor
Üzemi magasság: <= 1000 m leminősítés nélkül, > 1000...3000 m feltételekkel
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
85 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V