Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD12N4 - 32 szervohajtás, 900 W, 3f, 480 VAC, Modbus, CANopen/CANmotion
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32AD12N4 szervohajtás egy kifinomult, nagy teljesítményű mozgásvezérlő rendszer, amely ideális megoldást kínál precíziós mozgásszabályozási alkalmazásokhoz. Ez a háromfázisú, kompakt kialakítású szervohajtás 0,9 kW névleges teljesítménnyel rendelkezik, és 208-480 V közötti tápfeszültséggel működtethető. A szervohajtás könyv formátumú házban helyezkedik el, amely megkönnyíti a beépítést szűkös helyviszonyok esetén is.
A Lexium 32 LXM32AD12N4 szervohajtás számos fejlett funkcióval büszkélkedhet. Az integrált EMC szűrő biztosítja a zavartalan működést érzékeny elektronikai környezetben is. A folyamatos kimeneti áram 3 A 8 kHz-es kapcsolási frekvencia mellett, míg a csúcsáram akár 12 A is lehet 5 másodpercig. Ez a teljesítmény lehetővé teszi a dinamikus mozgásvezérlést és a gyors reakciót a terhelésváltozásokra. A névleges teljesítmény 0,7 kW 208 V-on, illetve 0,9 kW 400 V-on és 480 V-on, 8 kHz-es kapcsolási frekvencia mellett. A szervohajtás IP20 védettséggel rendelkezik, így védve van a közepes méretű szilárd tárgyak behatolásától.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32AD12N4 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32A
Termék vagy komponens típusa: Mozgásvezérlő szervohajtás
Hajtás formátuma: Book
Hálózati fázisok száma: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 %
380...480 V - 15...10 %
Elektromos jellemzők
Tápfeszültség határértékek: 170...264 V
323...528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 3 A 8 kHz-en
Kimeneti áram csúcsérték: 12 A 208 V-on 5 másodpercig
12 A 480 V-on 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 800 W 208 V-on
1600 W 400 V-on
1600 W 480 V-on
Névleges teljesítmény: 0.7 kW 208 V-on 8 kHz
0.9 kW 400 V-on 8 kHz
0.9 kW 480 V-on 8 kHz
Vonali áram:
3.1 A 79 % 208 V-on, 2 mH külső vonali fojtóval
3.4 A 90 % 400 V-on, 2 mH külső vonali fojtóval
2.9 A 98 % 480 V-on, 2 mH külső vonali fojtóval
3.6 A 136 % 208 V-on, vonali fojtó nélkül
2.9 A 177 % 400 V-on, vonali fojtó nélkül
2.4 A 182 % 480 V-on, vonali fojtó nélkül
Kiegészítő jellemzők
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Tápellátás és vezérlés között
Kábel típusa: Egyeres IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Csatlakozások
Elektromos csatlakozás:
Sorkapocs, rögzítési kapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8)
Sorkapocs, rögzítési kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN1)
Sorkapocs, rögzítési kapacitás: 5 mm², AWG 10 (CN10)
Meghúzási nyomaték:
CN8: 0.5 Nm
CN1: 0.7 Nm
CN10: 0.7 Nm
Kommunikációs jellemzők
Kommunikációs interfész:
CANmotion, integrált
CANopen, integrált
Csatlakozó típus:
RJ45 (címkézve CN4 vagy CN5) CANmotion esetén
RJ45 (címkézve CN4 vagy CN5) CANopen esetén
Hozzáférési mód: Slave
Átviteli sebesség:
1 Mbps 4 m busz hosszúság esetén CANopen, CANmotion
125 kbps 500 m busz hosszúság esetén CANopen, CANmotion
250 kbps 250 m busz hosszúság esetén CANopen, CANmotion
50 kbps 1000 m busz hosszúság esetén CANopen, CANmotion
500 kbps 100 m busz hosszúság esetén CANopen, CANmotion
Biztonsági funkciók
Védelem típusa:
Fordított polaritás ellen: bemeneti jel
Rövidzárlat ellen: kimeneti jel
Biztonsági funkció: STO (safe torque off), integrált
Biztonsági szint:
SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint
PL = e az ISO 13849-1 szerint
Mechanikai jellemzők
Szélesség: 48 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Üzemeltetési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat:
IP20 az EN/IEC 60529 szerint
IP20 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: 0...50 °C az UL szerint
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
276 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
85 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V