Schneider Electric ION9000 - METSERD192 -192 mm érintőképernyős kijelző
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A PowerLogic Remote display METSERD192 egy 192 x 192 mm méretű, színes érintőképernyős kijelző, amelyet kifejezetten a Schneider Electric PowerLogic ION9200 sorozatú készülékekhez fejlesztettek ki. Ez a korszerű kijelző eszköz tökéletes választás mindazok számára, akik átfogó, vizuálisan könnyen értelmezhető adatokat szeretnének kapni energiafogyasztásukról és hálózati paramétereikről.
A Schneider Electric METSERD192 kijelző telepítése rendkívül egyszerű, süllyesztett szereléssel történik, és a csomag tartalmazza a szükséges szerelési eszközöket is. A készülék RJ45 csatlakozóval rendelkezik a hálózati kapcsolathoz. A kijelző fizikai méretei: 197 mm szélesség, 175 mm magasság, 27,5 mm kiálló mélység. Kiemelkedő környezeti védettséggel rendelkezik, IP65 minősítésű az IEC 60529 szabvány szerint, ami biztosítja a por és nedvesség elleni védelmet, valamint IK08 fokozatú ütésállóság jellemzi. A METSERD192 modell széles üzemi hőmérséklet-tartományban (-25°C és +60°C között) használható, tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C közötti lehet. A relatív páratartalom tekintetében 5-95% közötti értékeket támogat, és akár 3000 méteres tengerszint feletti magasságig használható.
Schneider Electric ION9000 - METSERD192 -192 mm érintőképernyős kijelző műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: PowerLogic
Termék típusa: Távoli kijelző
Alkalmazási terület: Ember-gép párbeszéd alkalmazás
Kompatibilitás: PowerLogic PowerLogic ION9000
Kijelző típusa: LCD érintőképernyő
Kijelző jellemzők
Kijelző színe: Színes
Kijelző felbontás: 800 x 480 pixel
Kijelző méret: 7 hüvelyk
Üzenetmegjelenítési képesség: Grafikus objektumok (oszlopdiagram, gomb, jelzőfény...)
Helyi jelzés: Állapot: LED (zöld), Riasztás: LED (piros)
Vezérlés típusa: 1 x nyomógomb, Érintőképernyő
Csatlakozó típusa: RJ45
Telepítési adatok
Mellékelt felszerelés: Szerelési hardver
Szerelési mód: Süllyesztett szerelés
Szerelési támogatás: Keret távoli kijelző
Szélesség: 197 mm
Magasság: 175 mm
Kiálló mélység: 27,5 mm
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08
Relatív páratartalom: 5...95 %
Üzemelési magasság: 0...3000 m
Környezeti hőmérséklet üzemelés során: -25...60 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...85 °C
Terméktanúsítványok: IEC, IEEE
Termék adatok
Szélesség méret
240 mm
Hosszúság méret
260 mm
Magasság méret
140 mm