2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Schneider Electric Interpact INS/INV - LV431051 -Rotációs hajtás homloklap műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: INV100...250, INS250
Termék vagy komponens típusa: Rotációs hajtás
Tartozék / külön rész típusa: Vezérlési kiegészítők
Fogantyú színe: Piros
Fogantyú előlap színe: Sárga
Rotációs hajtás szerelési stílusa: Oldalirányú (Extended)
Kiegészítő információk
Rotációs hajtás szerelési helye: Előlap
Műszaki jellemzők
Védettségi szint: IP55, IK07
Szerelési pozíció: Front control
Cikkszám: LV431051
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
480 mm
Magasság méret
105 mm